Quick English Tips I

Novinka

Kurzem provází  Luke Ponsford

Vhodné k poslechu

Come and explore some of the more challenging areas of the English language.

290 Kč s DPH

Celková délka

11 min

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Improve your pronunciation, pick up some grammar tips and tricks, learn about words that are often confused, and delve into the mysteries of English spelling. Anyone who wishes to avoid making everyday simple mistakes in English is welcome to join us.

 


Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Luke Ponsford

English teacher and language consultant

Luke is a CELTA-qualified teacher who has been teaching general and business English in the Czech Republic to students of all levels both face-to-face and online since 2009.

Before  becoming an English teacher, Luke studied German and Russian (BA Hons) and Central and East Europe Literature and Culture (MA) at the University of London. He also spent over ten years working in small, medium and large businesses in the UK, often with colleagues who were non-native English speakers.

All of which means he knows which areas can be problematic for learners of English, and is ideally positioned to offer guidance, advice and solutions.

 

Hodnocení kurzu

96 %

85 hodnocení
72x
9x
3x
1x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Zuzana J.

Lektor ma krasnu anglictinu a výborné pomôcky na zapamätanie


Radek Šustr

Nejsem tedy profesionál v angličtině, ale minimálně jedna věc mi neseděla a opravdu není úplně dle kurzu - https://www.helpforenglish.cz/article/2006091501-polovicata-pravidla-will-po-if-a-when


Petr Šorna

Luke. You are the best English teacher and I am proud of you🍀.
Šornička

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.