Seduo podcast: Dělejte si (opravdu dobré) poznámky

Podcast

Kurzem provází  Seduo.cz

Vhodné k poslechu

Jak si dělat fakt dobré poznámky? Jak z knížky, podcastu, videokurz získat co je nejvíc? Osvojte si od vášnivé poznámkářky Elišky Šestákové tři základní kroky, aby pro vás poslech nebo četba nebylo jen pasivní relaxací, ale i aktivním nachytřováním. Celý popisek

Pouze s firemní licencí

Celková délka

1:27 hod

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

91 %

164 hodnocení
107x
41x
14x
1x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


David P.

Pohotová, věcná, vtipná. Děkuji


Lucie P.

Určitě podnětné informace k pozastavení :-D


Anežka V.

Eliška Šestáková je mi moc sympatická, myslím, že bychom si fajn popovídaly, některé zájmy/zaměření totiž sdílíme. S některými věcmi již vnitřně souzním, jiné byly nové či vysloveně překvapivé (například, že není dobré kurz/podcast absolvovat najednou, dokonce je lepší střídat s jiným).
Zejména ze začátku popisování poznámkování procesu Eliška nadužívá "jako", což bylo trochu rozptylující, na druhou stranu z ní je cítit nadšení, jak je toho plná, takže ráda odpustím.
Rozbor úkolového podcastu bylo možná vhodné zařadit rovnou do popisu "správného poznámkování a nachytřování" - jak se odbíhalo, měla jsem trochu problém orientovat se, co na sebe jak navazuje. Ve výsledku ale myslím do sebe zapadlo.
Název podcastu je pro mě trochu zavádějící, protože cílí především poznámky ze zdrojů, které lze zastavit nebo se k nim vrátit. Při spuštění jsem ale očekávala jak pochytit co nejvíc, když je přednes naživo (přednáška, porada, jednání...).
Ocenila bych také nahlédnout do poznámkového systému Elišky - samozřejmě pro každého funguje něco jiného, ale coby inspiraci. I když si člověk dělá dobré poznámky a vrací se k nim, je třeba se v nich i dobře orientovat a k tomu by se mi tipy hodily, i když poznámky pocházejí z jiného zdroje.
Každopádně děkuji a fascinuje mě, že někdo skládání oblečení dle Marie Kondo bere jako relax :-)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 0%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.