Seduo podcast: Dělejte si (opravdu dobré) poznámky

Novinka

Kurzem provází  Alma Career

Vhodné k poslechu

Jak si dělat fakt dobré poznámky? Jak z knížky, podcastu, videokurz získat co je nejvíc? Osvojte si od vášnivé poznámkářky Elišky Šestákové tři základní kroky, aby pro vás poslech nebo četba nebylo jen pasivní relaxací, ale i aktivním nachytřováním. Celý popisek

zdarma

Celková délka

1:27 hod

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Lektoři kurzu
Alma Career

Internetová společnost

Naším snem je, aby lidé měli svou práci rádi. A více než 3.000.000 z nich jsme s tím už pomohli. Umíme vám najít skvělé zaměstnance, propojit s lidmi na volné noze, usnadnit nábor i vzdělávat lidi ve vašem týmu. Díky tomu všemu s námi spolupracuje již přes 20.000 klientů. Patříme do mezinárodní skupiny Alma Career a dosáhneme tak do 15 evropských zemí.

Hodnocení kurzu

92 %

43 hodnocení
32x
8x
1x
1x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Viktor V.

Praktické využití metody Zettelkasten


Daniel Gamrot

Moc milý a užitečný rozhovor, díky moc, Eliško a Marku. 🧡


Vladimír K.

Páči sa mi, že som názorovo veľmi blízko Eliške. Zastavené video, poznámka do zošita a po čase návrat za účelom fixácie informácií. Ďakujem.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 0%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.