Seduo podcast: Režisér nebo šéf by hlavně neměl překážet

Novinka

Kurzem provází  Seduo.cz

Vhodné k poslechu

Jak kritizuje? Jak chválí? Jak komunikuje s herci? Režisér jak tak trochu šéf, který má zodpovědnost za výsledek i za lidi. A někdy to nemusí tak složité. Někdy může stačit jen zbytečně nepřekážet. Celý popisek

Celková délka

1:36 hod

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kurz režíséra Jana Hřebejka najdete zde:
https://www.seduo.cz/u-me-dobry-hledani-zivotniho-optimismu

 


Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

93 %

57 hodnocení
40x
13x
4x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Petr J.

Díky


Eva C.

Moc příjemný rozhovor :-)
Pan režisér je moc milý a úplně normální! (na nic si nehraje a přitom má za sebou opravdu kus práce).
Eva Chodurová


Eva Č.

Pan Hřebejk prostě ví, co dělá a jeho vyprávění by člověk mohl poslouchat neustále :) Díky za něj

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 0%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.