Slova a fráze, co vás ve škole nenaučili

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bronislav Sobotka

Kurz, ve kterém se naučíte výrazy a fráze, díky kterým se vaše angličtina dostane na úroveň, že budete znít jako ten, kdo anglicky opravdu umí.

345 Kč s DPH
690 Kč -50 %
Platí do 26. 9. 2023

Celková délka

55 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V tomto kurzu se společně s Broňou podíváme na angličtinu, kterou povětšinou nenajdete v učebnicích či školních osnovách a ani ji neuplatníte (doufejme) při rozhovoru s královnou. Na druhou stranu vám ale slova a fráze zde obsažené můžou velmi usnadnit setkání se „skutečnou“ angličtinou, kterou mluví „skuteční“ lidé, které potkáte na cestě do anglicky mluvících zemí.

Jak říká Broňa, „Tohle je přesně ten kurz, který bych si býval moc přál, aby pro mne někdo připravil, než jsem poprvé vyrazil do zahraničí. Má angličtina sice byla velmi zdvořilá a distingovaná. Jak se ale časem ukázalo, byl jsem asi lépe připraven na rozhovor s královnou, než na „real life“ a tak jsem se spoustu věcí naučil „hard way“ a velmi tak (nechtěně) pobavil velikou spoustu lidí a také se řádně zapotil…“

V kurzu se naučíte:

  • Neformální a slangové výrazy
  • Skutečnou hovorovou angličtinu
  • Obraty a „hlášky“, které se opravdu hodí znát
  • Nová slova, která si ještě ani nenašla cestu do slovníku

Kurz je určený:

  • Pro všechny, kteří se chtějí naučit ovládat hovorovou angličtinu
  • Pro všechny, kteří chtějí být připraveni na skutečnou komunikaci s rodilými mluvčími
  • Pro všechny, kteří chtějí umět používat nové „cool“ výrazy
  • Pro všechny, kteří se chtějí vyhnout potencionálním trapasům a nedorozuměním
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

97 %

244 hodnocení
215x
20x
9x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Yevheniia Holovko

No bylo to super!!!

Reakce lektora:

“Thank you a lot! ☺️“


Martin S.

Skvelý kurz, fakt super... ale tie preklady dali zabrať a väčšinou dopadli zle 🙂 Ale práve preto som sa veľa naučil 👍


Mihail L.

Many thanks for the course.
The pick-up line related to magical watch was the best. I gotta use it.

Reakce lektora:

“Thank you sooo much! And good luck with the pick-up lines! :D“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.