Slova a fráze, co vás ve škole nenaučili

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
11

Celková délka videí:
55 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Kurz, ve kterém se naučíte výrazy a fráze, díky kterým se vaše angličtina dostane na úroveň, že budete znít jako ten, kdo anglicky opravdu umí.

V tomto kurzu se společně s Broňou podíváme na angličtinu, kterou povětšinou nenajdete v učebnicích či školních osnovách a ani ji neuplatníte (doufejme) při rozhovoru s královnou. Na druhou stranu vám ale slova a fráze zde obsažené můžou velmi usnadnit setkání se „skutečnou“ angličtinou, kterou mluví „skuteční“ lidé, které potkáte na cestě do anglicky mluvících zemí.

Jak říká Broňa, „Tohle je přesně ten kurz, který bych si býval moc přál, aby pro mne někdo připravil, než jsem poprvé vyrazil do zahraničí. Má angličtina sice byla velmi zdvořilá a distingovaná. Jak se ale časem ukázalo, byl jsem asi lépe připraven na rozhovor s královnou, než na „real life“ a tak jsem se spoustu věcí naučil „hard way“ a velmi tak (nechtěně) pobavil velikou spoustu lidí a také se řádně zapotil…“

V kurzu se naučíte:

  • Neformální a slangové výrazy
  • Skutečnou hovorovou angličtinu
  • Obraty a „hlášky“, které se opravdu hodí znát
  • Nová slova, která si ještě ani nenašla cestu do slovníku

Kurz je určený:

  • Pro všechny, kteří se chtějí naučit ovládat hovorovou angličtinu
  • Pro všechny, kteří chtějí být připraveni na skutečnou komunikaci s rodilými mluvčími
  • Pro všechny, kteří chtějí umět používat nové „cool“ výrazy
  • Pro všechny, kteří se chtějí vyhnout potencionálním trapasům a nedorozuměním
Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu.  Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

99 %
20 hodnocení

Dana Jirušková

Broňův kurz byl velmi motivujicí, tak jako vždy :) Fráze, které jsou zmíněny ve videu, člověk opravdu v knížkách nevidí, a tak je super, že je možnost se je dozvědět právě od Broni :) Kurz mohu jen doporučit a děkuji za skvělý nápad :)


Karina Slánská

Jsem moc vděčná, že děláte, tak krásné online kurzy angličtiny. Rozhodně si koupím další kurz angličtiny :) A líbí se mi moc Váš optimismus :)


Lenka Peterová

nadšený instruktor a praktické rady, prilis dlouhe:(

celkove dobré,

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.