Tajemství motivace: Jak zvyšovat spokojenost pracovníků

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Patrik Pauko

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
1:05 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Peníze jsou rozhodně velkým faktorem v motivaci, ale nejsou jediným důvodem, proč lidé dělají to, co dělají. Poznejte různé formy motivace a naučte se je efektivně využívat pro zvyšování spokojenosti vašich lidí a jejich výkonu.

V kurzu si osvojíte

Manažerské dovednosti

Co říkáte svým známým, když se vás zeptají na vaši práci? A vidíte se ve stejné firmě i za deset let? Kdo si na svoji práci často stěžuje a svoji budoucnost s firmou příliš nespojuje, je pravděpodobně demotivovaný. Výzkum na 1,2 mil. zaměstnanců ukázal, že se až 85 % zaměstnancům těch nejlepších firem na světě do 6 měsíců od nástupu výrazně sníží motivace. 

Výrazný vliv právě na motivaci a spokojenost pracovníků mají manažeři. Právě oni mohou vytvářet prostředí pro motivaci. Správná identifikace motivátorů a vyvážené využívání motivačních nástrojů je však jedním z nejsložitějších manažerských úkolů.

V tomto kurzu se dozvíte důležitá zjištění z výzkumů a studií o tom, jak motivace funguje. Získáte také praktické návody a inspirace, které při jejich používaní pomohou zlepšovat prostředí v jednotlivých týmech a udržovat spokojenost vašich lidí. 

Co se v kurzu naučíte:

  • Uvědomíte si co všechno může z pohledu motivace ovlivňovat spokojenosti vašich lidí v týmu.
  • Poznáte hlavní složky motivace.
  • Poznáte jak na sebe vzájemně působí vnější a vnitřní motivace.
  • Naučíte se efektivně využívat motivační nástroje, kterými můžete ovlivnit atmosféru v týmu stimulovat své podřízené.
  • Poznáte své místo lídra ve vztahu k motivaci svých lidí.

Kurz je určený pro:

  • lídry, kteří vedou týmy
  • manažery s touhou nacházet v práci se svým týmem a jednoltivcí vlastní sílu a radost
  • ty, kteří nechtějí mít v týmech znechucené a demotivované kolegy
  • ty, kteří chtějí vědět, co se děje za oponou (v nás), co nám dává sílu překonávat překážky a dosahovat výsledky

Osnova kurzu

Patrik Pauko

Patrik Pauko

Lektor, kouč a mentor

Patrik více než 20 let tvoří a implementuje vzdělávací a poradenské projekty. Jeho přístup a kvalitu oceňuje přes 180 firem. číst vícePřináší, zkoumá a zavádí motivační nástroje ve firmách. Pomáhá týmům obnovovat jejich zdroje. Je lektorem celosvětově oceňovaného workshopu DRIVE. Doprovází různé týmy při nastavování jejich optimálního fungování, při klíčových rozhodnutích, plánování strategií a řešení problémů. Je s nimi při přípravě a zavádění změn do praxe.

Všechny kurzy lektora Patrik Pauko

Hodnocení kurzu

90 %

446 hodnocení
280x
121x
34x
7x
4x

Viera Š.

veľmi podnetný kurz, ďakujem pekne, viaceré rady skúsim aplikovať v praxi


Katarína B.

Výborne


Ľuboš B.

Veľmi dobrý kurzík, zniesol by som aj viac príkladov ako to robiť - pre inšpiráciu :)

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.