Tělo fpohodě: v kanceláři i na home office

Nejprodávanější

Kurzem provází  Fpohybu

Máte sedavé zaměstnání? Cítíte na sobě dopady doby sedavé, např. bolesti zad, šíje, málo energie během dne? Naučte se jak pracovat s tím hlavním pracovním nástrojem, vaším tělem, aby vydrželo co nejdéle bez bolesti. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

37 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Utváří nás to, co děláme během dne opakovaně a po delší dobu, což v dnešní době sezení za počítačem určitě je. Tento životní styl má chtě nechtě dopad na to, jak se cítíme a jak jsme produktivní nejen dnes, ale i za desítky let. Pro kompenzaci sedu není nutné cvičit hodiny v kuse před nebo po práci.

V kurzu se naučíte efektivnější řešení, jak odpovídat na signály těla již během pracovní doby, aby vás co nejméně vyrušovalo od práce. Dozvíte se, jak lépe naslouchat svému tělu, který sed je ten nejlepší, nejdůležitější princip pro zdravá záda, jak správně dýchat, jak získat více energie. Ukážeme vám desítky doporučení, jak strávit ideální pracovní den. Pohybové minimum do pracovní doby, díky kterému dosáhnete maximálního efektu. 

Kurz je praktický, všechno si s námi hned vyzkoušíte. 

Kurz je určený pro ty, co mají sedavé zaměstnání. Ať už na sobě cítíte zdravotní dopady doby sedavé, např. bolesti zad, šíje, málo energie během dne nebo se chcete dozvědět, jak pracovat s tím hlavním pracovním nástrojem, kterým je pro každého z nás naše tělo, aby vydrželo co nejdéle bez bolesti.   

Jste připraveni na tu nejcennější investici? Investici do svého zdraví?   

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Fpohybu

Pohyb, který skutečně žijeme.

Fpohybu se zaměřuje na změnu firemní pohybové kultury. Měníme přístup k vnímání těla během pracovní doby, aby bolest byla výjimkou a člověk měl dostatek energie během celého dne. Naší prací přispíváme k ozdravení Česka hlavně díky střednědobým a dlouhodobým online a offline programům do firem - www.fpohybu.czNela Ďopanová - zakladatelka Fpohybu, pohybová specialistka. Nela díky intenzivní pohybové praxi chodí, i přes opačné prognózy některých lékařů. Narodila se s rozštěpem páteře. Její zkušenosti a dlouhodobá spolupráce s fyzioterapeuty ji dovedly k založení společnosti Fpohybu. Její cestu Vám lépe představí příběhové videoPavlína Lášticová - spoluzakladatelka Fpohybu, pohybová specialistka. Pavlína se narodila do sportovní rodiny, kdy se kromě outdooru od dětství věnuje i tanci. Přesto, že odmalička sportuje, ji ze sedavé školní rutiny ve 14ti letech začali bolet záda. Principy, které na své cestě za odstraněním bolesti získává, šíří prostřednictvím Fpohybu dalším sedavcům. 

Hodnocení kurzu

93 %

568 hodnocení
418x
106x
37x
3x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Renáta C.

Skvělý kurz, dobré tipy na protažení těla a kompenzaci při sedavém zaměstnání. Doporučuji :-)


Karol G.

skvelý kurz, odporúčam každému


Mária B.

Perfektný kurz, jednoduché ale účinné cviky a zároveň týmto cvičením na pracovisku vystúpime z komfortnej zóny.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.