Tělo fpohodě: v kanceláři i na home office

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Fpohybu

Cena: 990 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 495 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
37 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Máte sedavé zaměstnání? Cítíte na sobě dopady doby sedavé, např. bolesti zad, šíje, málo energie během dne? Naučte se jak pracovat s tím hlavním pracovním nástrojem, vaším tělem, aby vydrželo co nejdéle bez bolesti.

Utváří nás to, co děláme během dne opakovaně a po delší dobu, což v dnešní době sezení za počítačem určitě je. Tento životní styl má chtě nechtě dopad na to, jak se cítíme a jak jsme produktivní nejen dnes, ale i za desítky let. Pro kompenzaci sedu není nutné cvičit hodiny v kuse před nebo po práci.

V kurzu se naučíte efektivnější řešení, jak odpovídat na signály těla již během pracovní doby, aby vás co nejméně vyrušovalo od práce. Dozvíte se, jak lépe naslouchat svému tělu, který sed je ten nejlepší, nejdůležitější princip pro zdravá záda, jak správně dýchat, jak získat více energie. Ukážeme vám desítky doporučení, jak strávit ideální pracovní den. Pohybové minimum do pracovní doby, díky kterému dosáhnete maximálního efektu. 

Kurz je praktický, všechno si s námi hned vyzkoušíte. 

Kurz je určený pro ty, co mají sedavé zaměstnání. Ať už na sobě cítíte zdravotní dopady doby sedavé, např. bolesti zad, šíje, málo energie během dne nebo se chcete dozvědět, jak pracovat s tím hlavním pracovním nástrojem, kterým je pro každého z nás naše tělo, aby vydrželo co nejdéle bez bolesti.   

Jste připraveni na tu nejcennější investici? Investici do svého zdraví?   

Osnova kurzu

Fpohybu

Fpohybu

Pohyb, který skutečně žijeme.

Fpohybu se zaměřuje na změnu firemní pohybové kultury. Měníme přístup k vnímání těla během pracovní doby, aby bolest byla číst vícevýjimkou a člověk měl dostatek energie během celého dne. Naší prací přispíváme k ozdravení Česka hlavně díky střednědobým a dlouhodobým online a offline programům do firem - www.fpohybu.czNela Ďopanová - zakladatelka Fpohybu, pohybová specialistka. Nela díky intenzivní pohybové praxi chodí, i přes opačné prognózy některých lékařů. Narodila se s rozštěpem páteře. Její zkušenosti a dlouhodobá spolupráce s fyzioterapeuty ji dovedly k založení společnosti Fpohybu. Její cestu Vám lépe představí příběhové videoPavlína Lášticová - spoluzakladatelka Fpohybu, pohybová specialistka. Pavlína se narodila do sportovní rodiny, kdy se kromě outdooru od dětství věnuje i tanci. Přesto, že odmalička sportuje, ji ze sedavé školní rutiny ve 14ti letech začali bolet záda. Principy, které na své cestě za odstraněním bolesti získává, šíří prostřednictvím Fpohybu dalším sedavcům. 

Všechny kurzy lektora Fpohybu

Hodnocení kurzu

95 %

43 hodnocení
35x
5x
3x
0x
0x

Martina Schieková

Líbí se mi koncept, doporučení a tipy jak aktivovat nohy, které jsou zmožené ze sezení, ale i nesprávné obuvi.


Renata J.

Kurz je velice přínosný pro zdravé fungování pohybového aparátu. Prevence je lepší, než lékař. Výborná je i rada nakonec: vybrat si jen jednu věc, na kterou si utvořím návyk.


Hana Hošková

Kurz byl jeden z nejlepších, které jsem shlédla. Ještě bych měla námět na další kurz, a to jak si ulevit při dlouhodobém stání, kdy jsou přetěžovány nohy a záda a dále nějaké jednoduché cviky v kanceláři na podporu hubnutí.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.