Trello I - Rychlý start do organizace projektů

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Seduo.cz

Cena: 129 Kč s DPH

Sleva -50 %: 64 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
6
Celková délka videí:
8 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Trello dostane pod kontrolu všechny vaše své projekty. Přehledně uvidíte, v jaké fázi se vaše projekty nachází a jaké podrobnosti se k vážou k jednotlivým úkolům.

V tomto kurzu se naučíte ty nejdůležitější principy, jak s Trellem efektivně pracovat a několik praktických tipů. Dalším, pokročilým funkcionalitám se věnuje navazující kurz Trello II – Pokročilé funkce.

Osnova kurzu

Trello I - Rychlý start do organizace projektů
Celková délka videí
8 min
Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

91 %

221 hodnocení
151x
46x
22x
1x
1x

Martina Š.

jasné, stručné! spokojenost


Hana K.

Pro rychlé seznámená s Trellem je kurz užitečný.


Vojtech M.

Rychle, vecne bez zbytocnej omacky. Dakujem

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.