Trello I - Rychlý start do organizace projektů

Nejprodávanější

Kurzem provází  Seduo.cz

Trello dostane pod kontrolu všechny vaše své projekty. Přehledně uvidíte, v jaké fázi se vaše projekty nachází a jaké podrobnosti se k vážou k jednotlivým úkolům. Celý popisek

190 Kč s DPH

Celková délka

8 min

Počet lekcí

6

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V tomto kurzu se naučíte ty nejdůležitější principy, jak s Trellem efektivně pracovat a několik praktických tipů. Dalším, pokročilým funkcionalitám se věnuje navazující kurz Trello II – Pokročilé funkce.


Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

91 %

369 hodnocení
250x
83x
29x
5x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Martin P.

dobrý,krátky.nastaviť jazyk na trello som sa sice pokusil,svieti tam slovenčina ale trello je stále po anglicky


Jana Vandasová

Přehledné, jednoduché


Eva L.

Kurz je přehledný a práce s Trello dobře vysvětlena. Nevýhodou je, že Trello se zatím trochu změnilo a některé funkce už jsou jinde.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.