Trello I - Rychlý start do organizace projektů

Kurzem provází Seduo.cz

Co se v kurzu naučíte

Trello dostane pod kontrolu všechny vaše své projekty. Přehledně uvidíte, v jaké fázi se vaše projekty nachází a jaké podrobnosti se k vážou k jednotlivým úkolům.

V tomto kurzu se naučíte ty nejdůležitější principy, jak s Trellem efektivně pracovat a několik praktických tipů. Dalším, pokročilým funkcionalitám se věnuje navazující kurz Trello II – Pokročilé funkce.

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

91 %

279 hodnocení
187x
64x
23x
3x
2x

Jana D.

skvělý návod :-)


Marcel L.

Jednoducho a dobre !


Vladimír K.

Človek sa stále učí niečo nové, oplatí sa používať a využívať túto možnosť nielen v pracovnom živote, ďakujem.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 190 Kč s DPH

Počet lekcí:
6
Celková délka videí:
8 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup