Trello II – Pokročilé funkce

Nejprodávanější

Kurzem provází  Seduo.cz

Už znáte základy Trella? Naučte se i jeho pokročilé funkcionality a zefektivněte svou práci ještě více.

190 Kč s DPH

Celková délka

10 min

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Tento kurz navazuje na kurz Trello I - Rychlý start do organizace projektů  Dozvíte se v něm, jak sdílet projekty s více lidmi a jak používat pokročilé funkce, které Trello nabízí.


Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

93 %

176 hodnocení
131x
34x
9x
2x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jaroslav Brůža

Prima kurz


Andrej B.

Efektívny kurz - rýchly, jasný, stručný.


Hana K.

Bezva rychlo kurz

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.