Trello II – Pokročilé funkce

Kurzem provází Seduo.cz

Cena: 190 Kč s DPH

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
10 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Už znáte základy Trella? Naučte se i jeho pokročilé funkcionality a zefektivněte svou práci ještě více.

Tento kurz navazuje na kurz Trello I - Rychlý start do organizace projektů  Dozvíte se v něm, jak sdílet projekty s více lidmi a jak používat pokročilé funkce, které Trello nabízí.

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

94 %

135 hodnocení
102x
26x
6x
1x
0x

Helena Weisshäutelová

ocenila bych více tipů, ale pro začátečníky užitečné


Šárka H.

Kurz se hodí spíše pro začátečníky, ale i jako zběhlí uživatelé tady možná objevíte kouzlo funkcí, které jste dosud nevyužívali a přitom by se vám hodily.


Eva K.

Super, jednodušše vysvětleno k projektové činnosti.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.