Týmová spolupráce: jak rozvíjet špičkový tým

Kurzem provází  Rastislav Duriš

Vhodné k poslechu

Často jsme hodně orientovaní na výkon jednotlivců. Základní jednotkou každé organizace jsou ale týmy, nikoli jednotlivci. Budování výkonného týmu je tedy klíčová dovednost, kterou by neměli znát pouze manažeři a HR, ale všichni pracovníci. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

53 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Slovenské
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Věda zkoumá týmy už desetiletí, ale poslední roky začínají týmovou práci a týmový leadership (znovu) objevovat i firmy. A to i díky Googlu, který týmy zpopularizoval v rámci Projektu Aristoteles v roce 2014 a poukázal na to, že týmy, manažeři, angažovanost a výsledky jsou propojeny víc, než si myslíme.

Tento kurz vás provede zákoutími týmové práce tak, abyste po jeho absolvování uměli tým začít profesionálně rozvíjet.

V tomto kurzu:

  • Pochopíte, proč je rozvoj týmů klíčová dovednost v organizaci
  • Poznáte hlavní mýty v oblasti týmové práce
  • Porozumíte vztahu týmů a leadershipu
  • Naučíte se základy psychologie týmů
  • Dozvíte se, jak provádět hodnocení týmů
  • Naučíte se používat základní techniky k rozvoji týmů
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Rastislav Duriš

Psychológ, facilitátor a špecialista na leadership a tímovú prácu

Více než 11 let se věnuje leadershipu jako bývalý teamleader, člen projektových týmů, konzultant a psycholog. V minulosti se specializoval na diagnostiku a rozvoj osobnosti manažerů, dnes jim pomáhá s rozvojem týmů a organizačními změnami. Do České republiky a na Slovensko přinesl Raketový model týmové práce. V SR je jediným oficiálním facilitátorem agilního přístupu Management 3.0. Boří mýtus, že delegování se rovná úkolování.

Hodnocení kurzu

88 %

305 hodnocení
181x
76x
38x
7x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Janka Luptáková

Vyborny a prakticky prehlad k dolezitym temam rozvoju teamov. Dakujem!

Reakce lektora:

“Som rád, že sa páčilo, Janka!“


Alexandr K.

Skvělé! Díky!

Reakce lektora:

“Ďakujem pekne, Alexandr!“


Marek Bumbálek

Kurz se mi líbil a doporučuji.
Sympatický a profesionální projev lektora, kombinace více zajímavých technik, propracované a prakticky použitelné materiály ke stažení.
Techniky jdu s chutí vyzkoušet. 😊

Reakce lektora:

“Ďakujem, Marek, a priznám sa, že najviac ma vždy poteší, keď tam je aj tá koncovka - že to idete rovno pretaviť do praxe :) Držím palce!“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.