Týmová spolupráce: jak rozvíjet špičkový tým

i v audio verzi i v audio verzi

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Rastislav Duriš

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
53 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Často jsme hodně orientovaní na výkon jednotlivců. Základní jednotkou každé organizace jsou ale týmy, nikoli jednotlivci. Budování výkonného týmu je tedy klíčová dovednost, kterou by neměli znát pouze manažeři a HR, ale všichni pracovníci.

Věda zkoumá týmy už desetiletí, ale poslední roky začínají týmovou práci a týmový leadership (znovu) objevovat i firmy. A to i díky Googlu, který týmy zpopularizoval v rámci Projektu Aristoteles v roce 2014 a poukázal na to, že týmy, manažeři, angažovanost a výsledky jsou propojeny víc, než si myslíme.

Tento kurz vás provede zákoutími týmové práce tak, abyste po jeho absolvování uměli tým začít profesionálně rozvíjet.

V tomto kurzu:

  • Pochopíte, proč je rozvoj týmů klíčová dovednost v organizaci
  • Poznáte hlavní mýty v oblasti týmové práce
  • Porozumíte vztahu týmů a leadershipu
  • Naučíte se základy psychologie týmů
  • Dozvíte se, jak provádět hodnocení týmů
  • Naučíte se používat základní techniky k rozvoji týmů

Osnova kurzu

Rastislav Duriš

Rastislav Duriš

Psychológ, facilitátor a špecialista na leadership a tímovú prácu

Více než 11 let se věnuje leadershipu jako bývalý teamleader, člen projektových týmů, konzultant a psycholog. V minulosti se specializoval na diagnostiku a číst vícerozvoj osobnosti manažerů, dnes jim pomáhá s rozvojem týmů a organizačními změnami. Do České republiky a na Slovensko přinesl Raketový model týmové práce. V SR je jediným oficiálním facilitátorem agilního přístupu Management 3.0. Boří mýtus, že delegování se rovná úkolování.

Všechny kurzy lektora Rastislav Duriš

Hodnocení kurzu

92 %

34 hodnocení
26x
4x
3x
1x
0x

Zuzana K.

Perfektné, od lektora k obsahu

Reakce lektora:

“Ďakujem :)“


Peter P.

Vynikajúci kurz, vhodne prepojené, praktické a potrebné témy a skúsenosti.

Reakce lektora:

“Ďakujem pekne 👍 Som rád, že kurz bol užitočný.“


Peter P.

Problematika tímov a tímovej spolupráce ma zaujíma už dlšiu dobu. Veľmi ma teší, že som konečne absolvoval kurz, ktorý sa venuje tejto téme a dokonca, že v ňom nájdete aj praktické odporúčania ako správne do organizácie aplikovať rozvoj tímovej práce. Jednoznačne kurz odporúčam každemu.

Reakce lektora:

“Vďaka za hodnotenie, Peter, som rád, že kurz naplnil očakávania :)“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.