Úvod do řízení kvality

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Miloslav Chlan

Cena: 599 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 299 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
1:34 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Kvalitařina je řemeslo a cesta kvalitáře vás bude rozvíjet. Přestanete se bát, začnete si věřit a nakonec budete pomáhat ostatním.

V kurzu si osvojíte

Výroba Strategie

Kvalitařina má pro většinu lidí nejasnou přidanou hodnotu a šetří peníze, které neměly být nikdy utraceny. Tím je to těžší, prosadit se a přispět. Kvalitář je tím člověkem, kterého se ptají, jestli je to dobře nebo špatně, chtějí po kvalitáři rozhodnutí. Ale dobrý kvalitář se zeptá: “A co si myslíte vy? A řekněte mně, proč  jste se takto rozhodl.” Kvalita totiž nejde vyrobit, ale jde naplánovat, řídit a hodnotit.

Chcete malý vhled do tohoto řemesla? Prosím. vstupte.

V kurzu se naučíte:

  • Získáte ucelený přehled o oboru
  • Základní nástroje kvality - úvod
  • Uvažování kvalitáře
  • Získáte inspiraci, učit se dál

Kurz je určený pro ty, kteří:

  • chtějí vědět, co to je kvalitařina a co dělá kvalitář (jen zájemce)
  • chtějí být kvalitářem - pak celý tento kurz pro vás bude první lekce. (uchazeč)
  • jsou z jiných oborů průmyslu, ale chtějí získat obecný přehled
  • studují SŠ a VŠ - jako inspirace jak začít a co hledat při studiu

Osnova kurzu

Miloslav Chlan

Miloslav Chlan

Kvalitář v automobilovém a železničním průmyslu

Věnuje se kvalitařině od roku 2000 ve strojírenských oborech automobilového i železničního průmyslu. Působí na interim pozicích v průmyslu, číst víceškolí a je auditorem. Baví ho návrh a vývoj a kvalitařinu bere jako cestu osobního rozvoje.

Všechny kurzy lektora Miloslav Chlan

Hodnocení kurzu

93 %

99 hodnocení
66x
30x
3x
0x
0x

Antonín J.

velmi přínosný a srozumitelný kurz. Ani bych neřekl, že je to pouze úvod. je to velmi komplexně připravená teorie. 👍👍Děkuji A.J

Reakce lektora:

“Díky za hodnocení. A ano, je to úvod 😉 ...ten zbytek je systematická cesta poznání a rozvíjení základní myšlenky kvality. Jsou to otázky a odpovědi. Vím co očekávám? Vím jak se k tomu dostanu? Jak poznám, jestli je to dobře anebo špatně? ... kvalitařina je úžasný a komplexní obor! 🙂👍“


Edita Svatošová

Velmi profesionalni a prijemny prednes zajimaveho tematu. Dostala jsem za ukol nastudovat si neco trochu jineho, ale sveho "omylu" nelituji, clovek se porad uci a kurz mi vysvetlil nektere souvislosti a zprijemnil cestovani do prace. Dekuji.

Reakce lektora:

“No to je ale nádherné! 🙂 Děkuji, že jsem vám zprostředkoval příjemný omyl a cestu do práce! 👍 Těší mě vaše hodnocení“


Yaroslava Kostiuk

Praktický a veľmi užitočný kurz aj pre odborníkov z praxe aj pre začínajúcich vedcov z oblasti managementu kvality. Chcem poďakovať lektorovi za jeho skúsenosti v danej oblasti, s ktorými sa ako prvý lektor podelil na Seduo, a zároveň opýtať sa kedy môžeme sa tešiť na Vaše ďalšie kurzy? :) :)
Osobne by som rada zistila viac o mapovaní kvalitatívnych procesov vo firme, a zisťovania ktoré kvalitatívne operácie prinášajú najväčšiu pridanú hodnotu pre zákazníka.

Reakce lektora:

“Tak to moc děkuji za hodnocení a smajlíky 😉 Jsem rád, že se kurz líbil a vidíte další potenciál v pokračování. A k procesům... Osobní zkušenost je taková, že jsou ve firmách zvládány pouze ty procesy, které jsou definované buď pevnou výrobní linkou, nebo řízené informačním systémem (jako skladování, odpis materiálu,...). Procesy definované směrnicí, nejsou respektovány z neznalosti nebo z vlastní vůle, a nefungují. Tohle téma mě fakt baví! Musíte jej projektovat z obou stran. Jedna strana jsou požadavky firmy, norem, zákazníků,... a druhá strana jsou lidi, vykonavatelé toho procesu. Tady z té strany potřebujete najít kouzlo v chování, v přirozeném respektu a složení týmu tak, aby ten "měkce" popsány proces fungoval, byl robustní, tzn. dostatečně stabilní a zároveň jste si nezavřeli cestu ke zlepšení nebo ke změně (buď efektivita nebo změna podmínek, či obsazení týmu). Škoda, že kurzy nejsou interaktivní 😉“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.