Úvod do řízení kvality

Nejprodávanější

Kurzem provází  Miloslav Chlan

Kvalitařina je řemeslo a cesta kvalitáře vás bude rozvíjet. Přestanete se bát, začnete si věřit a nakonec budete pomáhat ostatním.

590 Kč s DPH

Celková délka

1:34 hod

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kvalitařina má pro většinu lidí nejasnou přidanou hodnotu a šetří peníze, které neměly být nikdy utraceny. Tím je to těžší, prosadit se a přispět. Kvalitář je tím člověkem, kterého se ptají, jestli je to dobře nebo špatně, chtějí po kvalitáři rozhodnutí. Ale dobrý kvalitář se zeptá: “A co si myslíte vy? A řekněte mně, proč  jste se takto rozhodl.” Kvalita totiž nejde vyrobit, ale jde naplánovat, řídit a hodnotit.

Chcete malý vhled do tohoto řemesla? Prosím. vstupte.

V kurzu se naučíte:

  • Získáte ucelený přehled o oboru
  • Základní nástroje kvality - úvod
  • Uvažování kvalitáře
  • Získáte inspiraci, učit se dál

Kurz je určený pro ty, kteří:

  • chtějí vědět, co to je kvalitařina a co dělá kvalitář (jen zájemce)
  • chtějí být kvalitářem - pak celý tento kurz pro vás bude první lekce. (uchazeč)
  • jsou z jiných oborů průmyslu, ale chtějí získat obecný přehled
  • studují SŠ a VŠ - jako inspirace jak začít a co hledat při studiu
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Miloslav Chlan

Kvalitář v automobilovém a železničním průmyslu

Věnuje se kvalitařině od roku 2000 ve strojírenských oborech automobilového i železničního průmyslu. Působí na interim pozicích v průmyslu, školí a je auditorem. Baví ho návrh a vývoj a kvalitařinu bere jako cestu osobního rozvoje.

Hodnocení kurzu

94 %

212 hodnocení
156x
47x
7x
1x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Monika Kurovmon

kurz bol podany velmi zaujimavo a dolezite pojmy boli dostatocne vysvetlene. Vyber prikladov bol velmi vhodny, aby si clovek vedel preberanu temu dostatocne predstavit.

Reakce lektora:

“Tak to je krásné, že pomohl. Krásný den 🙂“


Jan W.

Pokračování prosím, víc příkladů z praxe, a něco non automotive. Díky
Jinak super!

Reakce lektora:

“Díky, že se líbilo Honzo! Jestli se někdy dohodneme se Seduem, rád budu pokračovat a přidám příklady ;-) Krásný den. Míla Chlan“


Radek Šustr

Děkuji za kurz

Reakce lektora:

“Děkuji za shlédnutí 😉“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.