Vizuální myšlení

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bea Brosková

Objevte sílu vizualizace a dovolte jí ulehčit Vám práci nebo rodinný život – vše jednoduše a tak, že Vás to bude bavit!

1 990 Kč s DPH

Celková délka

3:53 hod

Počet lekcí

55

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Důkazů o tom, že člověk kreslí již tisíce let, najdeme hodně v jeskyních po celém světě. Zároveň se říká, že jeden obrázek vystačí za 1000 slov. Proč tedy čmárání, kreslení a jiné vizuální techniky nevyužívat více? V tomto maxikurzu se Vám pokusím ukázat, co všechno pod vizuální techniky spadá, proč je dobré je využívat, v jakých situacích po nich sáhnout a pak taky i praktické návody jak na to. Nelekejte se, pokud máte pocit, že kreslit neumíte 😊 To, co jste kreslili jako děti, vám na začátek bohatě stačí. V kurzech se však můžete posunout dále, ať už čmáráním v rámci práce nebo když si budete chtít udělat vizuální poznámky, tzv. populární skečnouting. Kromě toho prozkoumáme i témata, která jsou „na scéně“ již nějaký ten čas:

  • myšlenkové mapy
  • vizuální šablony pro byznys
  • prezentace
  • kdo jsem, co chci v životě dosáhnout a proč? Taková mini-exkurze do našeho nitra pomocí obrázků 😊

Věřím, že ve všech těchto kurzech vám nabídnu nový pohled, návod či inspiraci a jsou tedy vhodné prakticky pro kohokoliv – zejména pokud Vás baví si jen tak čmárat (i když máte pocit, že to moc dobře nevypadá 😊). Kurzy jsem se snažila dělat prakticky, takže pod lekcemi často najdete domácí úkol nebo další materiál k prostudování. A i když domácí úkoly nikdo z nás moc nemusel, bez tréninku ani sportovec nejde na startovní čáru. Sežeňte si tedy notýsek, tužku a těším se na Vás v jednotlivých kurzech!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bea Brosková

Vizuální facilitátorka

Bea se specializuje na vizuální facilitaci a zaznamenávání, které jí přirostly k srdci již během studia. Své znalosti a dovednosti v téhle oblasti si rozšířila i během 3-měsíčního programu Christiny Merkley. Svou vášeň pro vizualizaci sdílí skrze vizuální záznamy pro klienty, tréninky vizualizace, skečnoutingu a vizuálního myšlení. Bea je členem IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Hodnocení kurzu

79 %

31 hodnocení
14x
8x
3x
5x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Andrea B.

******


Klára M.

Druhá půle mě hodně oslovila - až tak, že mám po kurzu před sebou náčrt cílů roku 2020 a jdu si je překreslit na A3 a pověsím si je na ledničku :-) Že bych třeba poprvé nějaké svoje předsevzetí splnila? ;-) dík

Reakce lektora:

“Kláro, to mě moc těší! :-) Tak ať Vám to čmárání a kreslení pomáhá celý rok!“


Hana Kolaříková

Kurz částečně splnil moje očekávání, ale čekala jsem ještě o trošku víc - zejména v konkrétních tipech, ne jen doporučení, ať si sami vyzkoušíme nástroje, které budou komu víc vyhovovat :) Malování by mělo být vyučováno ve všech vzdělávacích institucích a taky jako soft skills.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.