Vizuálním myšlením k úspěšnému byznysu

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
15

Celková délka videí:
52 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jeden obrázek vystačí za 1000 slov – zjistěte, jak toho využít i ve své práci a jak dosahovat lepších byznys výsledků skrze obrázky!

Více než třetina mozku věnována smyslovému vnímání je zaměřena na zrak – jak vidíme, jak se orientujeme v prostoru, ale i naše schopnost představit si věci, které zrovna nejsou před námi. Naše představivost má dokonce schopnost měnit chemické reakce v našem těle (představte si např. Vaši polovičku v sexy prádle 😊)

V tomto kurzu se tedy podíváme na to, jak vizualizace a vizuální myšlení může pomoct naší práci či byznysu – přes vize, plánování, sběr nápadů, řešení problémů či měření úspěchu a jak tedy můžeme dosahovat výsledků mnohem efektivněji. Dozvíte se například:

  • Co vše spadá pod vizuální techniky
  • Jaké konkrétní nástroje a metody můžete použít
  • Praktické ukázky 10 různých nástrojů

Pokud tedy vedete nějaký tým nebo firmu anebo facilitujete různá firemná setkání, tento kurz je určen právě Vám. 

Ukázat celý popis

Osnova kurzu

MODUL 1: VIZUÁLNÍ MYŠLENÍ V BYZNYSE


3:06


3:20


MODUL 2: KONKRÉTNÍ PŘÍKLADY A NÁSTROJE


3:42


2:28


3:53


4:51


3:52


6:07


2:13


5:03


4:39


5:04


2:53


MODUL 3: ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ A TEST


1:32Celková délka videí

52 min

Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuální facilitátorka

Bea se specializuje na vizuální facilitaci a zaznamenávání, které jí přirostly k srdci již během studia. Své znalosti a dovednosti v číst vícetéhle oblasti si rozšířila i během 3-měsíčního programu Christiny Merkley. Svou vášeň pro vizualizaci sdílí skrze vizuální záznamy pro klienty, tréninky vizualizace, skečnoutingu a vizuálního myšlení. Bea je členem IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Hodnocení kurzu

58 %
8 hodnocení

Kupte si kurz a buďte první, kdo přidá recenzi.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.