Vychytávky a tipy ve Wordu

Nejprodávanější

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Rychlé formátování. Klávesové zkratky. Práce s netisknutelnými znaky. Využívání hromadné korespondence a další vychytávky. Rozšiřte vaše znalosti ve Wordu, buďte v něm efektivnější a ušetřete si čas i práci. Celý popisek

590 Kč s DPH

Celková délka

1:02 hod

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Určitě už nějakou dobu pracujete s Wordem a máte několik oblíbených funkcí, které často používáte. Co kdybyste ale objevili ještě spoustu dalších vychytávek, díky kterým bude práce s dokumenty hračkou? Výběr toho nejlepšího najdete právě v tomto kurzu.

Naučíte se triky pro formátování i pohyb v dokumentu. Dozvíte se, jak efektivně spolupracovat nad dokumentem, ať už pomocí spolupráce v reálném čase, komentářů nebo třeba revizí. Dozvíte se, k čemu slouží funkce najít a nahradit nebo třeba ikona diktovat.

U kurzu nebudete jen pasivně poslouchat, ale budete do něj zapojeni formou interaktivních otázek. Navíc si všechno budete moct vyzkoušet na testovacích souborech. Díky tomu si vychytávky opravdu osvojíte.

Kurz je určený pro začátečníky i pokročilejší uživatele Wordu. Některé vychytávky, jako třeba označování nebo základy stylů jsou spíše základní. Hromadnou korespondenci, netisknutelné znaky nebo třeba revize ale ocení určitě i pokročilejší uživatelé. Pokud jste ve Wordu úplní nováčci, doporučujeme Vám před tímto kurzem shlédnout na náš kurz Word 2016: základní kroky pro perfektní dokumenty.

Lektorka kurzu se učením Microsoft 365, kam patří i Word, živí od roku 2015. Vychytávka do tohoto kurzu vybírala ze svých školení Wordu, která mnohokrát vedla na živo i online. Díky tomu ví, co uživatele nejčastěji trápí, a může Vám nyní nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

V kurzu se naučíte:

 • Jak označovat text pomocí myši i klávesnice
 • Jaké jsou nejužitečnější klávesové zkratky ve Wordu
 • Jak formátovat text pomocí stylů
 • Jak se v dokumentu snadno pohybovat a třeba i měnit pořadí jednotlivých kapitol
 • Jak přímo z Wordu vložit do dokumentu ikony a profesionální fotky
 • Na co jsou netisknutelné znaky a co které symboly znamenají
 • Jak pomocí Najít a nahradit vyměnit libovolné slovo za jiné, nebo třeba vyčistit celý dokument
 • Proč ukládat dokument na OneDrive a jak ho sdílet s kolegy
 • Jak spolupracovat s ostatními pomocí komentářů a sledování změn
 • Jak pomocí hromadné korespondence vytvářet obálky
 • Jak přímo ve Wordu otevírat PDF dokument
 • …a mnoho dalšího
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Microsoft 365 Trainer. Je trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Microsoft 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Microsoft 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Microsoft 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

96 %

180 hodnocení
151x
23x
4x
2x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Ivana VÁVRŮ

Velmi příjemný a srozumitelný projev. Opravdu přínosné rady a tipy, které pro jakoukoliv práci v běžném životě použiji.


Markéta T.

Perfektní kurz, díky za něj! Velice sympatická lektorka, přínosné rady, které určitě využiju v praxi!


Petr Kejda

pěkný interaktivní kurz na word

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.