Všechny kurzy

Vzdělávání jako součást života

hodnocení 94 %

Kurzem provází Tomáš Hruda

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
18

Celková délka videí:
2:13 hod

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Udělejte ze vzdělávání součást svého života a rozviňte tak svůj kariérní potenciál.

Udělejte první krok k cíli - naučte se kdykoli a cokoli potřebujete:

  • zjistěte, proč se oblast vzdělávání mění a jak toho využít,
  • naučte se poznat, jaká forma vzdělávání je pro vás optimální, naučte se učit efektivně,
  • naučte se vybírat si ten správný obsah, prostředí a formu učení,
  • získejte rychlý přehled o dnešních možnostech vzdělávání, 
  • naučte se investovat svůj čas do vzdělávání, vzdělávat se průběžně,
  • získejte autonomii ve vzdělávání a užívejte si ho.

Součástí kurzu je velké množství materiálů ke stažení - slovníček pojmů, vzdělávací plán nebo odkazy na online zdroje. Poznejte, co hýbe dnešním světem vzdělávání a naučte se, jak se vzdělávat v 21. století!

Tomáš Hruda

Tomáš Hruda

Spoluzakladatel EDUCATION REPUBLIC

Tomáš Hruda je absolventem ekonomie a mezinárodních vztahů na FSV UK.  Pracoval jako šéf CzechInvestu, Středoevropského technologického … číst více insitutu CEITEC i jako náměstek ministra školství pro výzkum a vysoké školství. Vzdělávání se věnuje i po rodičovské dovolené, je spoluzakladatelem projektu EDUCATION REPUBLIC.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

94 %
233 hodnocení

Jana Jedličková

Ocenila bych mluvené slovo doplnit o vizuální obsah. Dle mého názoru ho mohlo být více.
Lektorův výklad trochu nudný, místy jsem se musela doslova přemlouvat, abych udržela pozornost.
Rozhovory fajn, jen mi prijde nešťastné, zobrazit položenou otázku formou textu, zatímco na ni už dostávám odpověď. (Abych věděla, na co osoba odpovídá, musím si otázku přečíst, čímž nemohu věnovat pozornost odpovědi.)
Všeobecně dost velké zklamání. Od tématu vzdělávání bych čekala perfektně zvládnutou formu předání obsahu posluchačům a to po všech stránkách. (Ve srovnání s jinými kurzy hodně slabé. Perfektní např.: Jak úspěšně najít práci nebo Projektové řízení krok za krokem.)
Líbil se mi závěrečný kvíz, kde odpovědi nebyli vyloženě zadarmo. Aby na ně člověk byl schopen odpovědět, musel při sledování kurzu dávat opravdu pozor. Fikané bylo, že člověk musel často přečíst všechny možnosti, aby mohl vybrat tu správnou a občas se i zamyslet.


Josef Hubka

Burcující.
Obsažné.
Pěkně připravené.


Jan Kohout

Velmi dobry kurz, pekne zpracovany, jde k jadru veci. I kdyz jsem byl skepticky k tem nekolika rozhovorum, byly take prinosne. Velmi dobre postrehy a tipy.


Monika Riedlová

V kurzu zaznělo několik informací, které mi již byly známy, ale také ty, o kterých jsem slyšela poprvé. Pan Hruda má velice příjemný hlasový projev, který mě nalákal k tomu, začít na sobě pracovat. Rovněž rozhovory byly velmi zajímavé.


Monika Daníčková

Děkuji za prezentaci při kurzu.


Petr Vitecek

Motivujici!


Veronika Demová

Nezáživný a drmolivý přednes. Obsah takový "nijaký".


Luděk Smékal

Zajímavě a profesionálně zpracováno.Díky


Alena Sekeráková

Z pohledu studentky andragogiky hodnotím tento kurz velice pozitivně. Jsem opravdu ráda za příjemnou formu kurzu i jeho obsáhlost a zapojení všech rozebíraných témat. Děkuji a přeji mnoho budoucích úspěchů!


Martin Lohniský

Všechny kurzy co jsem dělal jsou super a doporučuji všem !.