Úvodní stránka

Vzdělávání jako součást života

hodnocení 95 %

Kurzem provází Tomáš Hruda

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
18

Celková délka videí:
2:13 hod

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Udělejte ze vzdělávání součást svého života a rozviňte tak svůj kariérní potenciál.

Udělejte první krok k cíli - naučte se kdykoli a cokoli potřebujete:

  • zjistěte, proč se oblast vzdělávání mění a jak toho využít,
  • naučte se poznat, jaká forma vzdělávání je pro vás optimální, naučte se učit efektivně,
  • naučte se vybírat si ten správný obsah, prostředí a formu učení,
  • získejte rychlý přehled o dnešních možnostech vzdělávání, 
  • naučte se investovat svůj čas do vzdělávání, vzdělávat se průběžně,
  • získejte autonomii ve vzdělávání a užívejte si ho.

Součástí kurzu je velké množství materiálů ke stažení - slovníček pojmů, vzdělávací plán nebo odkazy na online zdroje. Poznejte, co hýbe dnešním světem vzdělávání a naučte se, jak se vzdělávat v 21. století!

Tomáš Hruda

Tomáš Hruda

Spoluzakladatel EDUCATION REPUBLIC

Tomáš Hruda je absolventem ekonomie a mezinárodních vztahů na FSV UK.  Pracoval jako šéf CzechInvestu, Středoevropského technologického číst víceinsitutu CEITEC i jako náměstek ministra školství pro výzkum a vysoké školství. Vzdělávání se věnuje i po rodičovské dovolené, je spoluzakladatelem projektu EDUCATION REPUBLIC.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

95 %
356 hodnocení

Žuček Jan

Škoda, že způsob výuky na většině našich škol se mění tak pomalu a děti od učení spíš odrazuje. Kurz se mi líbil. Děkuji. Existuje kurz na stejné téma i pro školáky na druhém stupni ZŠ? Pro děti co si budou teprve vybírat školy a povolání by byl užitečný.


kulhavagabriela@seznam.cz

Příjemné a přirozené vystupování. Srozumitelné a přínosné.


Sněhurka

Kurz mi nepřinesl příliš nových informací.


Bc. Dominika Šavrdová

Užitečné zhodnocení vzdělávacího procesu jako celku a příjemná motivace pokračovat v sebevzdělávání. Velmi oceňuji zmíňky o dětech a výchově v oblasti vzdělávání, které mě utvrdily v mých představách o dané problematice. Kurz doporučuji.


Bc. Pavel Březina

Doporučuju !!! Super lektor !!!


Zdeněk Sedláček

Děkuji za kurz, který mně více otevřel oči, jak přistupovat ke studiu našich dospívajících dcer.


Ondřej Nový

Kurz je výborně zpracován. Velkým přínosem kurzu je si uvědomit, že je důležité se nadále vzdělávat. Lektor výborně provedl kurzem.


Vítězslav Blažek, Mgr.

bohužel odpověď na sedmou otázku v testu považuji za blábol


Martin Halacz

Kurz s trváním přes dvě hodiny je obsahově velmi naplněn a mimo jiné přináší informace o možnostech dalšího mimoškolního vzdělávání. Ideální pro získání zkušeností od lidí, kteří si umí určit dlouhodobý směr svého vývoje.


Rostislav Krejčí

Je naprosto zřejmé, že průvodce kurzem - lektor ví, o čem mluví.
Tato kompetence není dnes zdaleka samozřejmou.