Vzdělávání jako součást života

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
18
Celková délka videí:
2:13 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Udělejte ze vzdělávání součást svého života a rozviňte tak svůj kariérní potenciál.

V kurzu si osvojíte

Udělejte první krok k cíli - naučte se kdykoli a cokoli potřebujete:

  • zjistěte, proč se oblast vzdělávání mění a jak toho využít,
  • naučte se poznat, jaká forma vzdělávání je pro vás optimální, naučte se učit efektivně,
  • naučte se vybírat si ten správný obsah, prostředí a formu učení,
  • získejte rychlý přehled o dnešních možnostech vzdělávání, 
  • naučte se investovat svůj čas do vzdělávání, vzdělávat se průběžně,
  • získejte autonomii ve vzdělávání a užívejte si ho.

Součástí kurzu je velké množství materiálů ke stažení - slovníček pojmů, vzdělávací plán nebo odkazy na online zdroje. Poznejte, co hýbe dnešním světem vzdělávání a naučte se, jak se vzdělávat v 21. století!

Osnova kurzu

Tomáš Hruda

Tomáš Hruda

Spoluzakladatel EDUCATION REPUBLIC

Tomáš Hruda je absolventem ekonomie a mezinárodních vztahů na FSV UK.  Pracoval jako šéf CzechInvestu, Středoevropského technologického číst víceinsitutu CEITEC i jako náměstek ministra školství pro výzkum a vysoké školství. Vzdělávání se věnuje i po rodičovské dovolené, je spoluzakladatelem projektu EDUCATION REPUBLIC.

Všechny kurzy lektora Tomáš Hruda

Hodnocení kurzu

95 %

863 hodnocení
691x
130x
29x
6x
7x

Petr Mazouch

Ve více jak dvouhodinovém placeném kurzu na vzdělávací platformě (tzn. dá se očekávat, že kurz si zaplatí někdo, kdo se skutečně zajímá o nápady, jak se sebevzdělávat) jsem očekávala mnohem více než více jak hodinové stížnosti na stávající vzdělávací systém, reklamu na vlastní portál (vzorové studijní plány zahrnující autorovy kurzy) a tři stručné definice přístupu k učení a typu osobnosti. Pro člověka zajímajícího se o sebevzdělávání je zajímavá tak maximálně třetina kurzu a to se k ní ještě musí "probojovat". U kurzu zdarma je reklama na další kurzy pochopitelná, ale u placeného?


Rostislav P.

Pro mnohé bude poučný, pro mne spíše jen opakování, protože jsem v této oblasti již hodně dále - učím se stále a stále nové věci.


Michal N.

Skvely kurz a naozaj realny pohlad na dnesne skolstvo. Urcite si z tohoto kurzu vela beriem a uz teraz rozmyslam intenzivnejsie akym smerom sa vybrat pri studovani mojho syna. Dakujem

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.