Word 2016: jak na pokročilé formátování

Nejprodávanější

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Poznejte pokročilé formátování ve Wordu 2016. Naučte se, jak správně zvýraznit písmo, nebo jak upravit vzhled odstavce. Vytvořte si vlastní sady stylů pro rychlé a elegantní formátování všech Vašich dokumentů. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

51 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V tomto kurzu Vás nejprve podrobně provedeme pokročilými možnostmi formátování písma a odstavce. Zorientujete se ve správném nastavení kapitálek, odsazení, řádkování, a mnoha dalších pomocníků pro dokonalý vzhled dokumentu.

Až získáte přehled o všech užitečných možnostech formátování, vytvoříte si díky nim své vlastní sady stylů. Pomocí nich poté můžete snadno a rychle naformátovat velké množství dokumentů. Vaše dokumenty získají jednotný profesionální vzhled, který okouzlí Vaše nadřízené i zákazníky.

Celý kurz je prokládán tipy pro praxi – dozvíte se, jaké formátování se hodí přesně pro Váš typ dokumentu. Během kurzu budete mít k dispozici testovací soubory, na kterých si budete moci vše zkoušet. Díky tomu si z kurzu odnesete mnoho praktických dovedností pro práci s dokumenty.

Kurz je určený pro mírně pokročilé i pokročilejší uživatele Wordu.  Získáte díky němu ucelený přehled o pokročilém formátování odstavců a písma, naučíte se správně využívat styly. Dozvíte se mnoho triků a tipů pro praxi. Tento kurz perfektně navazuje na kurz Word 2016: Vytvářejte perfektní dokumenty.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i Word, živí. Do kurzu se tak promítají jak univerzální postupy sesbírané s ohledem na jejich rychlé a rutinní používání, tak tipy a triky, které sdílí s komunitou firemních uživatelů a svými kolegy. Word je místo, ve kterém vytváří mnohastránkové příručky pro zákazníky, i vysokoškolské dokumenty s přesně daným formátováním. Za mnohaleté používání tohoto programu objevila ty nejefektivnější postupy, o které se s Vámi v tomto kurzu ráda podělí.

Po absolvování kurzu budete s přehledem ovládat:

  • pokročilé formátování písma – snadno vyberete a nastavíte to nejvhodnější formátování pro zvýraznění všeho důležitého;
  • přesné nastavení odsazení a řádkování odstavce;
  • nastavení toku textu – třeba proto, aby Vám nadpis už nikdy nezůstal osamocený na konci stránky;
  • úpravu a vytváření stylů pro profesionální formátování dokumentů;
  • vytváření a praktické používání stylů pro snadné dosažení jednotného vzhledu Vašich dokumentů.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Microsoft 365 Trainer. Je trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Microsoft 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Microsoft 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Microsoft 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

91 %

121 hodnocení
86x
22x
9x
2x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Karel S.

iNSPIRATIVNÍ.


Jaroslav B.

Perfektně podané a skvělé vychytávky k práci ve Wordu. Hodně mi to pomohlo. Děkuji.


Rostislav P.

Spoustu zajímavých tipů, díky

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.