Zákaznická zkušenost: jak vytvářet pozitivní vztah k vaší značce

Kurzem provází  Ján Uriga

⅓ zákazníků stačí jedna negativní zkušenost a dají vašemu produktu vale. Naopak 75 % zákazníků je ochotno zaplatit více, když získají dobrou zkušenost s vaší značkou. Zjistěte, jak na to, aby se k vám zákazníci vraceli a s radostí vás doporučovali. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:00 hod

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Co mají společného Netflix, Amazon, Tesla, Hilton? Zákazníci je milují a rádi se o svou zkušenost dělí se světem v recenzích. Jak to? Zmíněné firmy totiž přesně vědí, co jejich zákazníci chtějí. Nabízejí jim jen relevantní produkty a dokáží svým produktem vykouzlit úsměv na tváři, příjemný zážitek a milé vzpomínky.

Pokud hledáte recept na úspěšnou firmu, ke které se spokojení zákazníci vracejí a přivádějí další, jste tu správně. Lektor, dlouholetý konzultant mezinárodních firem, vás seznámí s pojmem zákaznická zkušenost (customer experience, CX), vysvětlí, co si pohlídat a jak zjistit, zda jste na dobré cestě. Kromě konkrétních čísel a návodů se těšte i na příklady firem, které si se zákazníky notují a díky tomu jsou nejen oblíbené, ale i finančně úspěšné.

V kurzu se dozvíte:

  • Co je zákaznická zkušenost a proč by jí firmy měly věnovat pozornost.
  • Co zákazník očekává a jak se vám odmění, když to splníte.
  • Na jaké oblasti produktu/služby se zaměřit.
  • Jak změřit, že jste v oblasti zákaznické zkušenosti na dobré cestě.
  • Jak zákaznickou zkušenost vetknout do klíčových firemních oblastí.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Ján Uriga

Specialista inovací a řízení změn

Asertivní optimista zaměřený na change management a inovace. Věřím v model bionic organisation, ve kterém moderní technologie spolupracují s člověkem na vytvoření řešení zlepšujících kvalitu života. Mám možnost prakticky denně zužitkovat svoje PhD. studium psychologie v oblasti rozhodovacích procesů lídrů, například v aplikaci behaviorální ekonomie. Vyhledávám možnosti objevovat nová místa kultury, které obohacují zaběhnuté pohledy. Spojit se můžeme třeba přes můj Linkedin. 

Hodnocení kurzu

86 %

80 hodnocení
45x
21x
9x
3x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Yveta Londa

Obecný kontext je v kurzu podpořený příklady, což je super, ale osobně jsem šla hlavně za praktickou částí, jak na CX. S tímto očekáváním pro mě byla přínosná kapitola o metrikách. Měla jsem povědomí o cca 80% obsahu a tedy mi kurz mnoho nepřinesl.

Reakce lektora:

“Dekuji za nazor a zkusenost. Ano, uvedomuji si "osud" obecnosti kurzu. Z toho je videt, ze jste advanced a hledate dalsi level. Preji uspech“


Michal J.

Skvělý !

Reakce lektora:

“Michale, dekuji za hodnoceni. Preju hladky prenos poznatku do praxe“


Markéta Karman

Kurz je skvělým vhledem do problematiky CX. Lektor má velmi příjemný projev, vše je jasně a srozumitelně vysvětleno. Skvělé je velké množství příkladů, které používá. Ptáte-li se, zda má smyl CX řešit ve vaší firmě, tady najdete informace, které Vám pomohou vytvořit si názor. Osobně bych uvítala další pokračování tohoto kurzu.

Reakce lektora:

“Tesim se ohodnoceni. Preju uspech“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.