Základy grafiky pro negrafiky

Nejprodávanější

Kurzem provází  Linda Martišková (Nezhybová)

Naučte se základy grafiky a začněte sami vytvářet vizuálně atraktivní letáky, plakáty, příspěvky pro sociální sítě a další jednoduché vizuální výtvory. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:30 hod

Počet lekcí

21

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kurz Základy grafiky pro negrafiky je určen pro začátečníky, kteří mají chuť si sami udělat letáček, vizitku, propagační materiály své firmy nebo jen atraktivní příspěvky pro sociální sítě. Linda dala dohromady souhrn tipů a triků, které jí osobně pomáhají při tvorbě a určitě pomohou i vám! Kurz by měl sloužit jako velmi praktický úvod do grafické tvorby. 

Prakticky se kurz zaměřuje zejména na dva grafické programy, okrajově na Canva.com a detailněji na vektorový program Affinity Designer.  

Kurz je určen pro každého, kdo má chuť osvojit si základy grafiky pro profesní i osobní účely. Nejvíce jej ocení markeťáci, projektoví manažeři, freelanceři a lidé pracující především ve službách, kteří potřebují komunikovat a prezentovat vizuálně.

K videolekcím najdete přiložené odkazy a další materiály, včetně prezentace ke kurzu.

V kurzu poznáte: 

  • obecné základy grafiky,
  • jak pracovat s barvami a písmy,
  • jak dělat grafiku pro sociální sítě,
  • současné grafické trendy,
  • online nástroje ZDARMA pro grafickou tvorbu,
  • free programy na tvorbu grafiky.

Cílem kurzu je: 

  • nabýt větší sebedůvěru ve schopnost tvořit si svou grafiku, aniž byste museli prosit své blízké, nebo zkušenější kamarády o pomoc,
  • zorientovat se v možnostech, které dnešní doba pro tvorbu grafiky nabízí,
  • naučit se ovládat základy jednoduchých programů pro zpracování grafiky - Canva.com, Affinity Designer 
  • příjemně strávit odpoledne/večer učením se nové, ale velmi potřebné dovednosti.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Linda Martišková (Nezhybová)

Grafička a online podnikatelka

Linda Martišková (dříve Nezhybová) vystudovala Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Už při studiu nasbírala zkušenosti v reklamní a digitální agentuře, později se začala živit svými projekty a tvorbou grafiky na volné noze. Kurzem grafiky jí prošlo již přes 700 lidí, ať už naživo či online. Díky kombinaci znalostí z podnikání, online marketingu a grafiky, se Lindě daří předávat užitečné informace a dovednosti jednoduchou formou všem, kteří s oborem grafiky teprve začínají. Linda se mj. věnuje projektům Podle sebe, podcastu a tvorbě osobně-rozvojových karet a taky projektu Příběhy zrození, což je podcast, kde si povídá se ženami o jejich cestě za miminkem. Více se o ní můžete dočíst na jejím webu

Hodnocení kurzu

90 %

71 hodnocení
42x
23x
5x
1x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jana Kumsová

Zajímavý a příjemně podaný kurz. Líbilo se mi srozumitelné podání s mnoha odkazy, které obohatily obsah.


Zdeněk B.

Kurz byl skvělým způsobem, jak se dozvědět nové věci a získat užitečné znalosti z oblasti počítačové grafiky. Lektorka měla nejen spoustu zkušeností, ale také příjemný hlas, což mi umožnilo lépe se soustředit a lépe chápat prezentované informace. Celkově jsem byl s tímto kurzem velmi spokojen a rád bych se dozvěděl více o podobných vzdělávacích příležitostech 🙂


Nikola F.

Super, zajímavé tipy, příjemný hlas, přehledné

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.