Základy řízení značky

Nejprodávanější

Kurzem provází  Tomáš Hrivnák

Jak rozumět značkám a jak je využít v rozvoji vašeho podnikání? Vydejte se s Tomášem Hrivnákem na cestu do světa značek a naučte se, jak úspěšně řídit a budovat svou vlastní značku! Celý popisek

1 290 Kč s DPH

Celková délka

59 min

Počet lekcí

18

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kurz se zaměřuje na základy řízení značky - brandingu. Je určen podnikatelům, marketingovým manažerům malých a středních firem, ale i zkušeným profesionálům, které bude zajímat polemický a neotřelý pohled na značky.

V kurzu se naučíte:

  • jak značky pomáhají vašemu podnikání,
  • kde se značky vzaly a jaká je jejich historie,
  • jaký je rozdíl mezi značkovou identitou a obrazem (image),
  • jak značky vytvářet a budovat,
  • jak využít archetypů pro tvorbu vlastního značkového příběhu,
  • jak k brandingu přistoupily značky jako Nespresso, AirBank nebo Rajec.

Dozvíte se, že značka není pouze a hlavně logo, ale že je to vlastně základní návod na vaše podnikání – který dělá práci i za vás.

Naučte se vdechnout své značce příběh, a připravte ji na cestu světem, ve kterém je dnes „přeznačkováno“. A staňte se značkou úspěšnou!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Tomáš Hrivnák

Poradce pro řízení značek

Tomáš je poradcem v oblasti řízení značek. V oboru působí 25 let. Pracoval v oblasti reklamy, marketingu a poradenství jako textař (MARK/BBDO), kreativní ředitel (MARK/BBDO), ředitel firmy (Men on the Moon) a strategic planner (TBWA a Euro RSCG). Pracoval pro značky malé i velké, místní i mezinárodní, neziskové i komerční, v Čechách, na Slovensku a v Evropě. V současnosti řídí svůj vlastní tým poradců a specialistů. Více na www.hrivnak.cz.

Hodnocení kurzu

88 %

111 hodnocení
67x
28x
12x
3x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Táňa A.

naprosto skvělé! díky


Agata A.

Perfektní kurz, výborně podáno.


Miroslav J.

Za mě jako pro nováčka velmi dobré a srozumitelné.
Relativně obtížnější test.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.