Základy řízení značky

Cena: 1 190 Kč s DPH

Sleva -50%: 595 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
18
Celková délka videí:
59 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jak rozumět značkám a jak je využít v rozvoji vašeho podnikání? Vydejte se s Tomášem Hrivnákem na cestu do světa značek a naučte se, jak úspěšně řídit a budovat svou vlastní značku!

V kurzu si osvojíte

Kurz se zaměřuje na základy řízení značky - brandingu. Je určen podnikatelům, marketingovým manažerům malých a středních firem, ale i zkušeným profesionálům, které bude zajímat polemický a neotřelý pohled na značky.

V kurzu se naučíte:

  • jak značky pomáhají vašemu podnikání,
  • kde se značky vzaly a jaká je jejich historie,
  • jaký je rozdíl mezi značkovou identitou a obrazem (image),
  • jak značky vytvářet a budovat,
  • jak využít archetypů pro tvorbu vlastního značkového příběhu,
  • jak k brandingu přistoupily značky jako Nespresso, AirBank nebo Rajec.

Dozvíte se, že značka není pouze a hlavně logo, ale že je to vlastně základní návod na vaše podnikání – který dělá práci i za vás.

Naučte se vdechnout své značce příběh, a připravte ji na cestu světem, ve kterém je dnes „přeznačkováno“. A staňte se značkou úspěšnou!

Osnova kurzu

Tomáš Hrivnák

Tomáš Hrivnák

Poradce pro řízení značek

Tomáš je poradcem v oblasti řízení značek. V oboru působí 25 let. Pracoval v oblasti reklamy, marketingu a poradenství jako textař (MARK/BBDO), číst vícekreativní ředitel (MARK/BBDO), ředitel firmy (Men on the Moon) a strategic planner (TBWA a Euro RSCG). Pracoval pro značky malé i velké, místní i mezinárodní, neziskové i komerční, v Čechách, na Slovensku a v Evropě. V současnosti řídí svůj vlastní tým poradců a specialistů. Více na www.hrivnak.cz.

Všechny kurzy lektora Tomáš Hrivnák

Hodnocení kurzu

88 %

101 hodnocení
61x
26x
10x
3x
1x

Agata A.

Perfektní kurz, výborně podáno.


Miroslav J.

Za mě jako pro nováčka velmi dobré a srozumitelné.
Relativně obtížnější test.


Andrea B.

******

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.