Zdravé jídlo a život jako základ prospívání v práci i soukromí

i v audio verzi

Cena: 1 490 Kč s DPH

Sleva -50%: 745 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
21
Celková délka videí:
1:29 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jíst zdravě a skvěle se starat o své tělo není žádná věda a může každý z nás. Poradím vám jak to v pohodě zvládat.

Zdravá výživa a správná péče o sebe jsou základem prevence dnes nejběžnějších nemocí a nemocným mohou efektivně pomoci v jejich terapii. Zdraví je základem spokojeného života a maximální efektivnosti v práci. Přitom zdravě jíst a pečovat o sebe není žádná věda.

Propaguji zdravou výživu, která je chutná, snadno pochopitelná a jde ji zvládat v běžném pracovním a rodinném životě. Vedle dobrého jídla doporučuji i mimo-výživové návyky, které mohou každému z nás jen prospívat.

Zdravá výživa pro mě není žádný striktní stravovací způsob. Nikomu nedoporučuji stresovat se počítáním kalorií, porcí ani gramů jakékoliv živiny na talíři. Jíst zdravě a skvěle se starat o své tělo může každý z nás. Mým úkolem v tomto kurzu je poradit jak na to a přesvědčit vás, že to také zvládnete. Od vás potřebuji pouze pár minut času a otevřenost doporučení vyzkoušet. Jsem přesvědčená, že většina z nich vás zaujme, bude vám prospívat a rádi je zařadíte do svého běžného života.

Cílem kurzu je předat informace, které jsou jasné a reálné, doporučení, která můžete každý zvládat a to i s vašimi individuálními chutěmi, životní filosofií a zaneprázněností.

V kurzu se naučíte:

 • Jak pohodově zvládat dobře jíst bez měření, vážení a počítání. Kdyby totiž příroda chtěla, abychom pořád něco měřili, rostly by váhy a kalkulačky samovolně na stromě.
 • Jak se, co nejlépe starat o své tělo i bez zbytečných diet.
 • Jak si udržet zdraví, zdravou hmotnost a dobrou náladu.
 • Praktické tipy pro efektivní nákupy, vaření i jezení v práci a na cestách.
 • Jak vše zvládnout v rámci rodiny, práce a volného času.

Kurz je určený pro:

 • Každého, kdo se chce co nejlépe starat o své tělo a hlavu.
 • Ty, kteří chtějí zvládat efektivní zdravotní prevenci a v případě onemocnění přirozeně podpořit jeho terapii.
 • Ty, kteří se chtějí cítit a vypadat skvěle a pracovat co nejefektivněji.
 • Ty, kteří si chtějí užívat života ve zdraví.
 • Všechny, kteří mají v hlavě zmatek, protože odborníci říkají každý rok něco jiného.

Studijní materiál ke kurzu:

 • Pod první lekcí si můžete stáhnout kompletní studijní materiál ke kurzu.
 • Můžete ho využívat během kurzu nebo pro další studium.

Osnova kurzu

Margit Slimáková

Margit Slimáková

Specialistka na zdravotní prevenci a výživu

V současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci, popularizátorka vědy. Zakladatelka 1. českého think tanku číst víceGlobopol. Autorka bestselleru Velmi osobní kniha o zdraví, výživového doporučení Zdravý talíř a youtube kanálu Margit.TV. Vystudovala farmacii a dietologii. Věnuje se poradenství, publikační i přednáškové činnosti. Má za sebou stovky vystoupení, blog postů a příspěvků do médií. www.margit.cz

Všechny kurzy lektora Margit Slimáková

Hodnocení kurzu

95 %

1 579 hodnocení
1265x
230x
64x
16x
4x

Iveta T.

Perfektní informace. Skvělé podání lektorky.


Jan S.

Zajímavý náhled na potraviny a zdravý životní styl. Příjemný výklad lektora. Doporučuji shlédnout.


Vladimír M.

Výborný kurz, v ktorom je veľa nesprávnych názorov uvedených na pravú mieru. Lektorka je veľmi výrečná a presvedčivá a pritom nevtieravá. Výborná lektorka a výborný obsah kurzu.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.