Život na pohodu

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Váš život na pohodu možná vypadá jako all-inclusive dovolená. Možná ale neomezený přísun hranolek a piva není to, co opravdu chcete a co vám udělá dobře. Třeba chcete život dobrodružnější, hlubší, s větší jiskrou. A právě o jeho hledání je tento kurz.

Pohoda není pro líné. Musíte si nastavit spoustu komponentů, pečovat o sebe a vytvářet pohodě podmínky každý den. Jen tak vám zahraje tu správnou písničku. 

Pavel Moric v kurzu spolu s vámi bude hledat správné podmínky a situace, abyste svůj dobrý pocit, naladění a pohodu nemuseli odkládat jen na víkendy a dva týdny dovolené.

Naučí vás všímat si zdánlivě malých okamžiků a příležitostí, díky kterým se můžete mít hezky i během všedních dní. 

Velkou část si ale budete muset odpracovat vy. Tím, že si díky vedení lektora definujete, jak vaše pohoda vypadá a vytvoříte jí ve svém životě podmínky, díky kterým se vás bude držet a už vás nepustí. 

V kurzu: 

  • Zmapujete si svůj den. Vytipujete v něm místa, která vám energii dávají i ta, která vám ji berou. 
  • Uvědomíte si, jaké podmínky musíte své pohodě nastavit. A že to za vás nikdo neudělá.
  • Najdete si aspoň pár minut denně na to, co vám dělá radost.
  • Naučíte se čerpat energii z aktivních, nabuzujících aktivit i pasivnějších, zklidňujících činností. 
  • Získáte praktické tipy k regeneraci mysli. 
  • Uslyšíte 4 tipy, jak si víc užít dovolenou. 

Osnova kurzu

Pavel Moric

Pavel Moric

Trenér, kouč, speaker, zakladatel klubu Karatevision

Pavel Moric je úspěšný lektor a mentor na české scéně osobního rozvoje. Kromě toho vzešel ze sportovního prostředí, kde na poli číst vícekarate získal 7x titul mistra České republiky. Vychoval mnoho mistrů ČR v karate. Je velkým příznivcem sebeobjevování a cestování za poznáním. Absolvoval přes 400 terapeutických sezení se svým vlastním materiálem a také strávil týden na poušti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil se šamanských ceremonií. Neustále inspiruje a sdílí své nabyté zkušenosti různou formou mezi různá publika od korporátních sfér přes širokou veřejnost až po workshopové akce mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvědomění je klíč ke změně a dává možnost realizovat vyšší a rozvinutější formy bytí zde na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc shlédnutí. Je to rebel :-).

Všechny kurzy lektora Pavel Moric

Hodnocení kurzu

96 %

232 hodnocení
201x
22x
4x
2x
3x

Tomáš P.

moc mi to bavilo, doporučuji


Petr J.

Pavel jako vzdy nejinspirativnejsi tady na Seduo. Diky moc za dalsi kurz


Radek Michálek

Hvězdná pěchota sedua

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 1 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
18
Celková délka videí:
1:08 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup