Zkrácená historie etikety a proč se jí zabývat

Kurzem provází  Daniel Šmíd

Vhodné k poslechu

Součástí jednání s lidmi bude vždy naše chování k nim. To, jak se chováme k lidem, přímo ovlivňuje vzájemné vztahy. Pokud vám na vztazích záleží a chcete se ujistit, že vše, čím vztahy vytváříte, děláte dobře, zajímejte se o etiketu. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

36 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

"Etiketa je součástí korektního chování a dobrých vztahů."

Etiketa, tedy soubor psaných i nepsaných doporučení, jak se k různým lidem chovat v různých situacích, nám poskytuje svobodu a volnost. Je praktickou možností, jak získat „body“ u zákazníka, podpořit svoji kultivovanost v zaměstnání a v neposlední řadě, jak získávat přátele ve společnosti nebo privátně. Etiketa je všude kolem nás. Mezi dodavatelem a zákazníkem je ta obchodní, na úrovni vedení států a území je ta diplomatická verze a mezi lidmi nebo s přáteli je doma etiketa společenská. Všechny mají stejný základ.

Objevte se mnou principy, jak můžete svým chováním pozitivně ovlivňovat své okolí, vytvářet přátelské vazby a být šťastní tam, kde jste. Vydejte se společně se mnou do světa moderní etikety.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Šmíd

Arbiter Elegantiarum

Daniel Šmíd je uznávaným lektorem v oblasti korektního chování, firemní kultury, oblékání na úrovni a tvorby osobního stylu. Jeho klienty jsou např. Allianz, Český olympijský výbor, DRFG nebo Ernst & Young, vyučuje také na univerzitách. Jeho vášní jsou pánské oděvy a moderní gentlemanství, kterému dedikoval svůj osobní i pracovní život. Potkat ho můžete také v krejčovství, kde navrhuje oděvy a kompletní šatníky mužů a žen. Pravidelně píše články do lifestylových časopisů.

www.danielsmid.cz

 

Hodnocení kurzu

87 %

592 hodnocení
349x
147x
68x
19x
9x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Ingrid K.

Zrozumiteľné, s praktickými príkladmi, vecné a hlavne užitočné informácie pre každodenný život a prácu. Veľmi pekne ďakujem za stručný súhrn základných informácií o etikete.

Reakce lektora:

“Velmi si vážím Vašeho komentáře, jsem rád, že jste si na kurz našla čas. Přeji Vám hezké dny.“


Monika C.

Velmi prijemne, vecne a v skratke podany kurz s tak vysoko vhodnou temou. Vdaka.

Reakce lektora:

“Milá paní Cibulková, dík patří vyjádřit Vám. Nejen za milou recenzi, ale také za prostor, který jste kurzu věnovala.“


Mirka Č.

Zajímavý obsah, ale velmi nezáživně podané. Navíc hned od začátku mě rušila kravata nakřivo.

Reakce lektora:

“Milá paní, velmi si vážím Vašeho příspěvku do řetězu hodnocení. Usilovně pracuji na tom, abych byl před kamerou "o fous" lepší. P.S. Správně uvázaný kravatový uzel typu, který jsem zvolil, musí být mimo středovou souměrnost. Podobně jako je postaveno tělo, obličej člověka nebo strom...“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.