Zkušenosti generála tajné služby: Leadership

Nejprodávanější

Kurzem provází  Gen. Ing. Andor Šándor

Vhodné k poslechu

Podívejte se na pojmy jako leadership nebo management očima člověka, který může mluvit ze zkušenosti. Očima někoho, kdo prošel všemi velitelskými funkcemi až do hodnosti generála a k tomu se úspěšně uplatnil i v podnikání - očima generála Andora Šándora. Celý popisek

1 490 Kč s DPH

Celková délka

1:59 hod

Počet lekcí

27

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V tomto kurzu se s vámi generál Šándor podělí o své manažerské i životní zkušenosti získané při jeho dlouholetém působení v Armádě České republiky i v podnikání.

Dozvíte se, co považuje za nejdůležitější zásady správného leadershipu, jaké jsou kritické faktory motivace a demotivace podřízených, i co to znamená být sebedisciplinovaný. Dozvíte se, jakých chyb se aspirující vůdce nebo manažer může i nevědomky dopouštět a tím si sám házet klacky pod nohy.

Pokud vás zajímají více reálné zkušenosti než načtené poučky, je tento kurz určený právě pro vás.

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Gen. Ing. Andor Šándor

Bezpečnostní poradce

Andor Šándor je bývalým náčelníkem Vojenské zpravodajské služby ČR a uznávaným odborníkem na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management. V současné době působí jako soukromý poradce v oblasti bezpečnosti. Andor Šándor je také autorem mnoha odborných prací na téma bezpečnosti, věnuje se v této oblasti lektorské činnosti a pravidelně se objevuje v nejsledovanějších médiích. Andor Šándor se dlouhodobě věnuje také předávání svých zkušeností mladé generaci a dalším zájemcům. Přednášel mimo jiné na Oxford University, University of New York in Prague,Prague Security Study Institute, VŠE v Praze či na Univerzitě Karlově. Účastní se také konferencí o krizovém řízení (T-Soft, Tovek a další).

Hodnocení kurzu

93 %

1 711 hodnocení
1287x
320x
73x
19x
12x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Valéria V.

- čo Vám kurz priniesol? – Vedieť sa rozhodnúť, vysvetliť ľuďom čo majú spraviť, viesť ich k iniciatíve, aktivite a princípu zodpovednosti
- aká myšlienka bola pre Vás najvýznamnejšia? – Umenie vedieť sa rozhodnúť s tým vedomím, že sa nikdy nerozhodnete 100% správne. Keď už sa rozhodnete, rozhodnutie viete neskôr modifikovať. Ľudia musia byť neustále motivovaní. Krízová situácia ukáže, či sú ľudia schopní zvládnuť tiahu svojej zodpovednosti. Menší počet podriadených je lepší ako veľa. Je dôležité správne delegovať a požadovať zodpovednosť. Dáte im povinnosť, zodpovednosť a voľnosť v rozhodovaní. Registrovať zmeny v chovaní. Čím menej zdrojov, tým väčší monopol informácie a to je zle. Nie kto to hovorí, ale či je to pravda.
- čo konkrétne z toho, čo ste sa dozvedeli/naučili, budete prenášať do svojej práce či osobného života? – sebadisciplína – keď sa stotožníte s tým čo chcete. Vedieť si priznať, že niečoho nie som schopná, že nie som na to vhodná. Na zlé správy je vždy času dosť. Vyberať si ľudí nie preto že sú blbci a neohrozujú ma, ale ľudí, ktorí budú povzbudzovať prirodzenú súťaživosť a zlepšovanie sa. Zamestnanec má vedieť iba toľko informácii, koľko ku výkonu svojej funkcie potrebuje.


Henrieta S.

Fantastické školenie, ďakujem! Vo veľa veciach som sa len utvrdila, že mám správny pohľad a tiež pracovne idem verím dobrým smerom aj vrámci kolegoonality a výsledkov. Viac ľudí s takýmto pohľadom na prácu aj život. Klobúk dole pán Šándor.

Reakce lektora:

“Jsem rad, ze se vam to libilo. Hodne uspechu“


Pavel N.

Velmi zajímavý kurz s osobitými názory. Doporučuji

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.