Zvizualizuj si své sny

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Bea Brosková

Cena: 399 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 199 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
14
Celková délka videí:
47 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Ujasněte si, v čem jste dobří, co vás baví, o čem v životě sníte a jak se k tomu dostat! Vše pomocí jednoduchého a zábavného čmárání!

V kurzu si osvojíte

Vizuální myšlení

Spíše než kurz bych to nazvala časem pro sebe – spousta z nás si ho v dnešní době ne a ne najít, protože jsme zavaleni prací či jinými povinnostmi. Najednou si možná uvědomíme, že nám naše sny utíkají mezi prsty nebo že ani netušíme, v čem vlastně vynikáme a co můžeme pro tento svět udělat – a je úplně jedno, zda jste čerstvý absolvent střední školy, maminka na mateřské nebo máte „krizi středního věku“.

Darujte si tedy chvilku pro sebe a pomocí jednoduchého čmárání si v těch snech udělejte pořádek. A nejenom to – jednoduché vizuály, které si můžete stáhnout a vytisknout, Vám pomohou i naplánovat konkrétní kroky k dosažení těchto snů. Konkrétně se v tomto „kurzu“ zaměříme na:

  • to, co nám jde, v čem jsme dobří,
  • naše vášně – co nás baví dělat,
  • naše sny,
  • jak tyto tři oblasti (v čem jsem dobrý – co mě baví – o čem sním) propojit,
  • zmapování stávající situace a naplánování kroků k realizaci našich snů.

Tak co, stojí Vaše sny za realizaci? Pokud ano, vezměte si tužku do ruky, najděte si příjemné místo, vypněte mobil a dejte se do čmárání 😊. 

Osnova kurzu

NEŽ ZAČNEME
ZÁKLADNÍ KAMENY
OD SNĚNÍ K AKCI

4:112:53


2:43


11.  Zdroje

2:41


12.  Plán

6:14

ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ A TEST
Celková délka videí
47 min
Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuální facilitátorka

Bea se specializuje na vizuální facilitaci a zaznamenávání, které jí přirostly k srdci již během studia. Své znalosti a dovednosti v číst vícetéhle oblasti si rozšířila i během 3-měsíčního programu Christiny Merkley. Svou vášeň pro vizualizaci sdílí skrze vizuální záznamy pro klienty, tréninky vizualizace, skečnoutingu a vizuálního myšlení. Bea je členem IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Všechny kurzy lektora Bea Brosková

Hodnocení kurzu

86 %

47 hodnocení
26x
12x
6x
2x
1x

Vladimír Š.

Jasné a srozumitelné.


Jiří Phillipe Laksar

Prijemne a celkove provedeni zivotem, sny, pranimi a kroky k jejich realizaci. Diky.


Mýša Rožková

Užitečné, děkuji :)

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.