Zvizualizuj si své sny

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bea Brosková

Ujasněte si, v čem jste dobří, co vás baví, o čem v životě sníte a jak se k tomu dostat! Vše pomocí jednoduchého a zábavného čmárání!

590 Kč s DPH

Celková délka

47 min

Počet lekcí

14

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Spíše než kurz bych to nazvala časem pro sebe – spousta z nás si ho v dnešní době ne a ne najít, protože jsme zavaleni prací či jinými povinnostmi. Najednou si možná uvědomíme, že nám naše sny utíkají mezi prsty nebo že ani netušíme, v čem vlastně vynikáme a co můžeme pro tento svět udělat – a je úplně jedno, zda jste čerstvý absolvent střední školy, maminka na mateřské nebo máte „krizi středního věku“.

Darujte si tedy chvilku pro sebe a pomocí jednoduchého čmárání si v těch snech udělejte pořádek. A nejenom to – jednoduché vizuály, které si můžete stáhnout a vytisknout, Vám pomohou i naplánovat konkrétní kroky k dosažení těchto snů. Konkrétně se v tomto „kurzu“ zaměříme na:

  • to, co nám jde, v čem jsme dobří,
  • naše vášně – co nás baví dělat,
  • naše sny,
  • jak tyto tři oblasti (v čem jsem dobrý – co mě baví – o čem sním) propojit,
  • zmapování stávající situace a naplánování kroků k realizaci našich snů.

Tak co, stojí Vaše sny za realizaci? Pokud ano, vezměte si tužku do ruky, najděte si příjemné místo, vypněte mobil a dejte se do čmárání 😊. 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bea Brosková

Vizuální facilitátorka

Bea se specializuje na vizuální facilitaci a zaznamenávání, které jí přirostly k srdci již během studia. Své znalosti a dovednosti v téhle oblasti si rozšířila i během 3-měsíčního programu Christiny Merkley. Svou vášeň pro vizualizaci sdílí skrze vizuální záznamy pro klienty, tréninky vizualizace, skečnoutingu a vizuálního myšlení. Bea je členem IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Hodnocení kurzu

83 %

76 hodnocení
38x
20x
12x
3x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Maroš S.

ďakujem


Pavel Holý

Možná kdyby u kurzu bylo napsáno, že jde o projektový management pro mateřské školy, tak bych na něj neklikal. Tak trochu jako když pejsek s kočičkou pekli dort. Teorie poslepovana omalovankou. Nic jsem netisknul a na nacrtky mi stacil jeden list papiru. Čekal jsem víc, řekl bych...


Andrea B.

*******

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.