Vyjednávání a zvládání manipulace v praxi

Kurzem provází  Martin Konečný

Vhodné k poslechu

Vyjednávání je hlavně o praxi. Projděte si řadu praktických vyjednávacích situací a naučte se díky nim lépe vyjednávat a zvládat i velmi náročné manipulativní situace. Celý popisek

1 590 Kč s DPH

Celková délka

1:19 hod

Počet lekcí

16

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Naučíte se lépe vyjednávat a zvládat manipulaci na praktických příkladech.
V první části si na ukázkách pojmenujete typické projevy dvou základních vyjednávacích stylů. Dozvíte se jejich výhody, ale i limity. Ukážeme si, jaké nejčastější chyby se v praxi objevují. Proč je lepší dohoda než kompromis. Proč jsou lepší otázky než argumenty.

Dozvíte se, jaké jsou nejčastější manipulativní techniky ve vyjednávání a jak na ně reagovat.
V druhé části se podíváte na manipulativní vyjednávání. Formou "elektronické tužky" si ukážeme nejčastější manipulativní techniky. Získáte tipy, jak reagovat třeba na přehnaný požadavek, vyvolávání soucitu nebo na to, když vás druhá strana při vyjednávání zaskočí něčím nečekaným.

Kurz tak nabízí kombinaci praktických ukázek a rozboru konkrétních situací.
Na konci každého bloku najdete shrnutí klíčové teorie k danému tématu.

A můžete se těšit i na bonusovou lekci o vyjednávání s bagristou:)
Tento kurz volně navazuje na první díl Vyjednávání pro každý den.

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martin Konečný

Manažer, psycholog a lektor, majitel společnosti MK Consulting

Martin Konečný je přední českou autoritou v oblasti situačního leadershipu a psychologie vyjednávání. Dlouhodobě spolupracuje s top manažery, klíčovými zaměstnanci a talenty největších českých i nadnárodních společností. Dlouholeté praktické zkušenosti z oblasti vedení týmů, obchodu a vyjednávání využívá v své lektorské a koučovací profesi. Působí  také jako externí lektor na VŠE a v MBA programech.

Hodnocení kurzu

93 %

518 hodnocení
376x
102x
33x
4x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Tereza F.

super kurz, srozumitelné, velmi praktické příklady, několik rad jsem hned v dalším jednání využila :)


Marcela K.

Velmi praktický kurs. Výborný lektor.


Eva V.

Zajímavé.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.