Zvládání stresu: užitečné techniky pro každý den

i v audio verzi i v audio verzi

Kurzem provází Marta Błońska Polski České   + 2 další

Cena: 890 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
56 min
Koupit kurz
Polskie, České, English
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Vymaňte se ze stresu i bez asketické meditace a dvou roků prázdnin. Zjistěte, co stres způsobuje, včas jej rozpoznejte a pomocí technik v kurzu mu vystavte stopku.

Z výzkumů vyplývá, že víc jak 60 % z nás je ve stresové situaci několikrát denně. Reakce na nezdravou zátěž se hromadí a my tak setrváváme ve stavu neustálého napětí. Pokud se nenaučíme ze stavu napětí přepínat do odpočinku a regenerace, naše zdraví nám to v dlouhodobém horizontu vrátí: Špatnou náladou, nezralými rozhodnutími a nevyspáním, v horším případě i chronickými nemocemi. 

Přetížený mozek totiž během stresu přechází do nouzového režimu, aby omezil výdej energie a tím vás chránil. Dlouhodobě to neblaze ovlivňuje vaši psychiku i těla. Pečujte o sebe včas: Naučte se držet svůj stres na uzdě. Osvojte si užitečné strategie zvládání stresu, které můžete uplatňovat každý den.

Během kurzu se dozvíte:

  • proč zebry nemají vředy 
  • jak ze stresu díky svému rozhodnutí vystoupit
  • jak se stresovat zdravěji
  • jak využít širokou škálu nástrojů tak, aby fungovaly.

Kurz je určen pro:

  • všechny, kteří chtějí zvládat stres a lépe se vyrovnávat s napětím
  • lidi, kteří doposud nenašli svou individuální strategii, jak zvládat stres
  • manažery, kteří chtějí rozvíjet svou emoční inteligenci a podporovat v tomto rozvoji své týmy
  • ty, kteří potřebují čas pro sebe.

Osnova kurzu

Marta Błońska

Marta Błońska

Psycholog, kouč, edukátor stresu

Marta Błońska - psycholožka, koučka, trenérka obchodních dovedností. CEO Digital Wellbeing Space. Školitelka v oblasti zvládání stresu a číst víceodborník na digitální rovnováhu a přemíru podnětů. Autorka a moderátorka školení v oblasti osobní efektivity a soft skills, školení zaměřených na osobní rozvoj, pocit vlastní hodnoty, asertivitu, zvládání náročných emocí či nátlaku. Expertka v oblasti Digital Wellbeingu a zvládání stresu. Pracuje jak s individuálními klienty, tak i s týmy. Provozuje psychologickou poradnu, kde pracuje koučingovou metodou s využitím pozitivní psychologie a terapie zaměřené na řešení. Ve své práci se řídí heslem „více sebe”. Je spoluautorkou projektu Digital Wellbeing Space, kde je zodpovědná za programy a nástroje digitální rovnováhy pro podniky.

Všechny kurzy lektora Marta Błońska

Hodnocení kurzu

100 %

6 hodnocení
6x
0x
0x
0x
0x

Marta L.

Świetnie poruszony temat, praktyczne podpowiedzi, polecam osobom które zmagają sie z nadmiernym stresem i chciałyby znaleźć podpowiedź jak na sress patrzeć i jak sobie pomóc w dostepny sposób.


Wojciech Ś.

bardzo pomocny

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.