Práce s informacemi ve výrobě I.

Kurzem provází  Radovan Čadek

Vhodné k poslechu

Jak pracovat s informacemi v moderní době? Jak se vypořádat se spoustou e-mailů? Jak si psát poznámky, abyste informace vždy rychle našli?

Pouze s firemní licencí

Celková délka

30 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Umět správně zpracovat a kdykoli rychle najít velké množství informací je čím dál důležitější dovedností v práci všech vedoucích pracovníků. V kurzu vám představíme konkrétní nástroje pro práci s mnoha informacemi, ale i jak si psát poznámky efektivně na papír. Mnoho praktických ukázek je zárukou, že budete ihned vědět, co zítra zlepšíte.

Kurz je určený:

  • mistrům, vedoucím pracovníkům a top managementu, zejména ve výrobě
  • specialistům a projektovým manažerům, kteří koordinují mnoho akcí současně

V kurzu se naučíte:

  • tipy na to, jaké možnosti práce s úlohami a informacemi se v dnešním digitálním světě nabízí
  • unikátní a konkrétní návody, jak být efektivnější a zaručeně spolehlivý manažer, který zvládá perfektně koordinovat jak sebe, tak svůj tým
  • náměty pro tvorbu myšlenkových map vhodných pro každý den
  • co nabízí software Mindjet MindManager, OneNote, Excel, ale i jak si lépe psát poznámky na papír
  • jaké jsou možnosti přípravy strategie a jak zajistit její propad do práce každého zaměstnance
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Radovan Čadek

Mentor pro výrobní management, instruktor Managementu informací

Radovan Čadek pracoval ve farmaceutické i automotive výrobě, kde se certifikoval v Six Sigma, LEAN a TPS. Aktivnímu vylepšování způsobů práce s informacemi se věnuje od roku 2012. Od roku 2015 svůj styl práce přednáší a dále rozvíjí. V roce 2020 publikoval knihu „Stopařův průvodce po výrobě – Management informací“, která je volně ke stažení na www.LcontroL.cz

Hodnocení kurzu

77 %

194 hodnocení
67x
56x
45x
23x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Otakar K.

Pro mé potřeby velký přínos.


Martin M.

Nápady prezentované jako tip na skvělou organizaci mi nepřipadaly moc dobré, přeplácané grafy a přehlcené excely nepovažuji za žádnou výhru. Pánovi to možná funguje, ale doporučovat to ostatním mi přijde docela odvážné.


Petr T.

Celkově zajímavé téma...hvězda dolů za lektorův verbální projev...působil značně unaveně:o(

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.