Barevná osobnostní typologie pro leadery

Nejprodávanější

Kurzem provází  Jana Horáková

Vhodné k poslechu

Zlepšete pomocí barevné osobnostní typologie své dovednosti v leadershipu. Naučte se přizpůsobit svůj přístup osobnostním stylům jednotlivých členů týmu a buď'te lepšími leadery. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:22 hod

Počet lekcí

16

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Jedna z důležitých dovedností je schopnost individuálního přístupu k jednotlivým členům týmu, pochopení psychologického nastavení každého z nich a využívání jejich silných stránek pro dosahování společných cílů. Tento kurz Vám poskytne mapu, jak se v lidech orientovat a jak jim vytvořit pracovní prostředí, ve kterém se budou cítit šťastnější a díky tomu budou i úspěšnější.

V kurzu se naučíte:

  • Poznat své silné stránky a slabiny s roli leadra
  • Rozpoznat chování ostatních
  • Přizpůsobovat svoje chování potřebám jednotlivých typů
  • Pochopit týmovou dynamiku
     

Kurz je určený pro:

  • všechny, kdo vedou, nebo se chystají vést lidi
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jana Horáková

Lektorka a koučka pro osobní rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledních 5 let více než 500 úspěšných tréninků a workshopů zejména v rámci rozvojových programů zaměřených na leadership, talent programy, osobní rozvoj, efektivní komunikaci a prezentační dovednosti. Většinu programů má postavených na principech osobnostní typologie, která je její srdcovu záležitostí. Svým postojem si dokáže získat důvěru účastníků, nadchnout je a posílit jejich odhodlání ke změnám jak v profesním, tak osobním životě. Motivuje je k přijetí osobní odpovědnosti za realizaci nových poznatků ve vlastní praxi. Smysl své práce vnímá v možnosti pomáhat lidem žít spokojenější, úspěšnější a radostnější život. 

Hodnocení kurzu

90 %

323 hodnocení
224x
62x
24x
7x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lucia S.

Pomohol mi s pochopením potrieb a fungovania ľudí na základe ich energie. Poskytol mi určitý návod ako viesť rôznych ľudí v tíme, ako s nimi správne komunikovať, aby sme dosahovali ciele. Veľmi mi pomohli jednotlivé ukážky.


Katerina Arnold

výborné příklady, snadno srozumitelné


Iva Petriková

Děkuji za velice přínosný kurz:)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.