Biohacking: Zdravé návyky pro každý den

i v audio verzi

Cena: 990 Kč s DPH

Zaváděcí sleva 30 %: 690 Kč s DPH

Platí do 9.12.2022

Počet lekcí:
17
Celková délka videí:
1:01 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zjistěte jak máchání rukou v ledové vodě raketově zlepší vaši produktivitu. Vyzkoušejte biohacking pro normální lidi a zlepšete přirozeně své tělo i mysl.

Zkusíte si chladovou terapii, dechová a relaxační cvičení, dřepy nebo si připravit biohackerskou kávu? Protože i to vás v kurzu o biohackingu čeká.

Biohacking je směr životního stylu, který vám pomůže být zdravější, funkčnější a šťastnější. Autor kurzu kombinuje tradiční, v praxi ověřené metody s moderními výzkumy a předává je zábavnou, interaktivní a stravitelnou formou. Pokud každý den dýcháte nebo jíte, přinese vám tento kurz praktický vhled do otázek ohledně těla i myšlení, na které se nemáme koho zeptat.

Kurz nebudete jen pasivně sledovat. Lektor, biohacker a lektor chladové terapie vás totiž doslova zvedne ze židle: Čekají vás jednoduchá protahovací cvičení, která zvládnete i v kanceláři mezi dvěma schůzkami. Také se trochu zadýcháte, pohrajete si s ledovou vodou a přelepíte si ústa páskou. Mezitím se dozvíte, jak vám jednoduché aktivity pomohou přirozeně udržovat a zlepšovat zdraví, zvládat stres a získat pozitivnější náhled na život. 

V KURZU SE NAUČÍTE:

 • Jak si dopřát efektivní pauzy v průběhu pracovní doby
 • Co je to bioLogický stres management a jak ho využít 
 • Jak začít cvičit chladovou terapii postupně a citlivě
 • Jaké stimulanty vám pomáhají a jak je využívat s rozumem

V KURZU VÁS ČEKAJÍ

 • Srozumitelné vysvětlení, jak si poskládat den tak, aby posilovala vaše mysl i tělo.
 • Rychlé a efektivní techniky pro okamžité osvěžení mysli a lepší soustředění. 
 • Základy chladové terapie, které vám pomohou lépe zvládat stres. 
 • Biohackerský náhled na zdravé a vyživující stravování.
 • Tipy, jak spát, aby vaše tělo a mysl účinně regenerovaly, i když zdánlivě jen tak ležíte.

KURZ JE URČENÝ PRO:

 • Lidi s odpovědným přístupem ke zdraví
 • Ty, kteří chtějí mít vhled do fungování svého těla 
 • Pracující, podnikavé, zaměstnance
 • Rekreační i na výkon zaměřené sportovce
 • Rodiče, kteří chtějí dát sobě i dětem správné životní návyky a zbavit se těch špatných 
 • Zájemce, kteří chtějí podpořit smysl ve svém životě

Osnova kurzu

Libor Mattuš

Libor Mattuš

Biohacker a instruktor chladové terapie

Libor je zkušený biohacker, instruktor chladové terapie a dechových cvičení, autor knihy Chladová terapiečíst vícespoluzakladatel projektů Code of Life a Doplnse.cz. Pracuje s firmami, manažery, podnikateli a profesionálními sportovci. Za více než 7 let zkušeností práce s firmami prošlo Liborovými kurzy několik tisíc lidí. Další stovky a tisíce se účastnily veřejných i uzavřených přednášek, online webinářů a praktických ukázek – otevřených veřejnosti i firemních. Jeho dlouholetou vášní jsou asijské bojové systémy, které cvičí od 12 let a od 17 let je jejich instruktorem. Více na libormattus.com.

Všechny kurzy lektora Libor Mattuš

Hodnocení kurzu

98 %

16 hodnocení
14x
2x
0x
0x
0x

Vojtěch P.

Paráda.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.