Co se v mládí naučíš, v byznysu zapomeň

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Margareta Křížová

Cena: 599 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
47 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Tento kurz je mírně netradiční, místy skeptický, ale v podstatě laskavý a pozitivní. V úvodu vám připomene několik zlatých pravidel, které většině z nás rodiče neúnavně vtloukali (doufejme, že jen obrazně) do hlavy.

V kurzu si osvojíte

Byznys

A během kurzu se vám budu snažit zase vtlouct do hlavy (opět obrazně), proč se těmito zlatými pravidly neřídit a proč a co dělat přesně naopak.

Dozvíte se tak, že samochvála rozhodně nesmrdí, že bavit se s cizími lidmi je docela fajn (už jste velký kluk nebo holka a rozhodně poznáte ty, se kterými se bavit nechcete) a někdy se vyplatí cpát se tam, kam vás nikdo nezval.

Je zvláštní, že ačkoliv to rodiče mysleli dobře, teprve když se přestaneme řídit jejich starostlivými radami, může se nám ulevit a dokonce začít dařit tam, kde to zatím nebyla žádná velká sláva.

Věřím, že kurz ocení ti, kteří se chtějí utvrdit v tom, co dávno tušili, jen si to nechtěli přiznat. Být za hodnou holku nebo poslušného chlapce je fajn ve školce či v první třídě, ale ve firmě či podnikání s tím nevystačíte. Kurz ovšem rozhodně není vhodný pro lidi, kteří humor, flexibilitu, odvahu a ochotu zkoušet a chybovat, považují za životní prohru. Protože výhra je, když se umíme smát, přijmout vlastní nedokonalost a přiznat si, že jsme „jenom” lidi, a to je fajn.

Osnova kurzu

Margareta Křížová

Margareta Křížová

Mentorka, podnikatelka, poradkyně, spoluzakladatelka CEAG

Radí lidem v podnikání, jedna ze zakládajících partnerek CEAG, zodpovědná především za strategii, business development a číst víceporadenství v rámci fúzí a akvizic. Spolupracuje s fondy private equity, strategickými investory a vlastníky společností. Členka Rady pro komercializaci výsledků vědy a výzkumu ČZU. Investorka v pořadu České televize Den D. Dva roky na Rádiu ZET moderovala svůj pořad Podnikání od A do ZET, píše blog, napsala knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se. www.margaretakrizova.com

Všechny kurzy lektora Margareta Křížová

Hodnocení kurzu

92 %

291 hodnocení
215x
47x
20x
5x
4x

Bc. Lucie Drastilová

Margareta je úžasná žena. Kurz je vtipný a velmi poučný. Několikrát jsem se zasmála. To jsem právě potřebovala!

Reakce lektora:

“Milá Lucie, díky za takovou chválu, mám radost, že se Vám kurz líbil. Mějte se fajn a ať se Vám daří, Margareta“


Rastislav R.

Pútavo a aj vtipne vysvetlené každodenné situácie, ktoré prežívame. Kurz sa mi páčil. Ďakujem :)

Reakce lektora:

“Mlý Rastislave, děkuju za hezké hodnocení, přeju vše dobré, ať se Vám daří, Margareta“


Karel J.

Kurz jsem otevřel náhodou, protože se mi nabídl jako doplněk k právě probíranému tématu. Nicméně, proletěl jsem jej na jedno nadechnutí. A byl super. Žádné strojené fráze, přirozený projev, jemný humor, který mi připomněl útlou, ale milovanou knížečku Dobře utajené housle od Miroslava Horníčka, mimochodem vřele doporučuji a celkové vyznění kurzu ve smyslu "neblbněte, používejte selský rozum a mějte se rádi" mě opravdu oslovily. Jen houšť a větší kapky.

Reakce lektora:

“Milý Karle, děkuju za tak úžasnou recenzi a to srovnání - udělal jste mi velkou radost. Děkuju Vám a přeju vše dobré. Margareta“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.