Co se v mládí naučíš, v byznysu zapomeň

i v audio verzi

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
47 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Tento kurz je mírně netradiční, místy skeptický, ale v podstatě laskavý a pozitivní. V úvodu vám připomene několik zlatých pravidel, které většině z nás rodiče neúnavně vtloukali (doufejme, že jen obrazně) do hlavy.

V kurzu si osvojíte

A během kurzu se vám budu snažit zase vtlouct do hlavy (opět obrazně), proč se těmito zlatými pravidly neřídit a proč a co dělat přesně naopak.

Dozvíte se tak, že samochvála rozhodně nesmrdí, že bavit se s cizími lidmi je docela fajn (už jste velký kluk nebo holka a rozhodně poznáte ty, se kterými se bavit nechcete) a někdy se vyplatí cpát se tam, kam vás nikdo nezval.

Je zvláštní, že ačkoliv to rodiče mysleli dobře, teprve když se přestaneme řídit jejich starostlivými radami, může se nám ulevit a dokonce začít dařit tam, kde to zatím nebyla žádná velká sláva.

Věřím, že kurz ocení ti, kteří se chtějí utvrdit v tom, co dávno tušili, jen si to nechtěli přiznat. Být za hodnou holku nebo poslušného chlapce je fajn ve školce či v první třídě, ale ve firmě či podnikání s tím nevystačíte. Kurz ovšem rozhodně není vhodný pro lidi, kteří humor, flexibilitu, odvahu a ochotu zkoušet a chybovat, považují za životní prohru. Protože výhra je, když se umíme smát, přijmout vlastní nedokonalost a přiznat si, že jsme „jenom” lidi, a to je fajn.

Osnova kurzu

Margareta Křížová

Margareta Křížová

Byznys mentorka, poradkyně v oblasti obchodní strategie a fúzí a akvizic

Radím lidem na startu podnikání i v dalším růstu. Spolupracuji s firmami na obchodní strategii a při prodeji nebo nákupu podílů číst vícespolečností. Radím startupům při vstupu investora do společnosti. Na NEWTON University vedu podnikatelský akcelerátor NEWTON Business Accelerator. Byla jsem investorkou v pořadu České televize Den D. Na Rádiu ZET jsem moderovala svůj pořad Podnikání od A do ZET a v České televizi pořad zaměřený na finanční gramotnost - Máme na to. Píšu blog, napsala jsem knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se.  www.margaretakrizova.com

Všechny kurzy lektora Margareta Křížová

Hodnocení kurzu

92 %

348 hodnocení
260x
57x
21x
6x
4x

Daniel Fotta

diky


Martin Procházka

Cenné rady nejen do Byznysu, ale také do života.


Tomáš Kadeřábek

Zajímavé, ze života a poučné.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.