Digitální bezpečnost: naučte se chodit v online světě bezpečně

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Karol Suchánek

Cena: 1 290 Kč s DPH

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
52 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Žijeme jen jednou, ale data navždy. Naučte se proto základy digitální bezpečnosti, která je nutnou zručností 21. století. Pohybujte se v online světě opravdu bezpečně.

V kurzu si osvojíte

Kybernetická bezpečnost

Získejte náskok před hackery! Vyhnete se tak jejich útokům, protože už budete vědět, na co si dát v online prostředí pozor. Většina úspěšných hackerských útoků totiž začíná právě lidskými chybami, kterým se dá často jednoduše předejít. Odborník na kybernetickou bezpečnost, Karol Suchánek, vás naučí, jak se v online světě pohybovat bezpečně.

Získáte dovednost digitální bezpečnosti, která patří mezi nezbytné dovednosti 21. století. Dokonce se začíná objevovat v požadavcích na uchazeče o práci ve významných společnostech. Nové schopnosti využijete nejen v práci, na home office, ale i v soukromí a dokážete je posunout dalším generacím (dětem/rodičům).

V kurzu se naučíte:

  • Jakými branami je online svět propojený s tím fyzickým.
  • Zmapovat svůj online svět a odhalit, co o vás internet ví.
  • Vytvářet silné, spolehlivé hesla, schopnost si zabezpečit své online účty.
  • Zjistíte, jak si můžete samy zabezpečit svá zařízení - počítače, tablety, smartphony.
  • Naučíte se rozpoznat bezpečnostní hrozby v emailech a na webových stránkách.

Kurz je určen pro:

  • Zcela pro každého, kdo pracuje s počítačem nebo smartphonem, ať už v práci nebo osobním životě.
  • Kurz je vhodný i pro děti od 10 - 12 let.

Osnova kurzu

Karol Suchánek

Karol Suchánek

poradce pro digitální bezpečnost

V 16 letech ovládal 15 programovacích jazyků a vyvinul svůj číst víceprvní bezpečnostní software. Absolvoval speciální cyber-security program na MIT v Bostonu a trénink s legendárním Hak5 Group ve Washingtonu.  Stará se o soukromí a bezpečnost firem a veřejně známých osobností. Patří do týmu expertů Shift2Cloud, který vylepšuje efektivitu a bezpečnost společností. Je držitelem bezpečnostní prověrky NATO a soudním znalcem v oboru pro kybernetickoubezpečnost. Více na www.karolsuchanek.com.

Všechny kurzy lektora Karol Suchánek

Hodnocení kurzu

93 %

372 hodnocení
285x
58x
17x
3x
9x

Eva K.

Užitečný kurz, pokrývající široké spektrum informační bezpečnosti v pracovní i soukromé sféře, včetně tipů a návodů.


Ingrid N.

Veľmi sa mi páčil tento kurz. Dozvedela som sa veľa zaujímavých vecí, ktoré ma inšpirovali a vzbudili záujem niečo zmeniť - najradšej všetko podľa návodu školiteľa. SUPER.


Roman H.

Myslím ,že v dnešní době je tento kurz velmi užitečný.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.