Slovensky

Firemní vzdělávání: efektivní rozvoj zaměstnanců

Kurzem provází  Brano Frk

Vhodné k poslechu

Firemní vzdělávání je životně důležité pro rozvoj firmy i lidí, kteří v ní pracují. Udělejte si pořádek v rozvoji zaměstnanců a získejte návod, jak ho rozumně připravit a realizovat ve vaší firmě. Celý popisek

990 kč s DPH

Celková délka videí

1:05 hod

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Co se stane, když budete rozvíjet zaměstnance a oni vám odejdou? A co se stane, když zaměstnance rozvíjet nebudete a oni ve vaší firmě zůstanou? Pokud chceme, aby se firma rozvíjela a rostla, nezbytně potřebujeme investovat do rozvoje lidé. Zcela základní a zároveň nezbytnou aktivitou je firemní vzdělávání. Tento kurz nabízí celostní pohled na firemní vzdělávání, od konceptů jako je učící se organizace, přes tvorbu vize a strategie, až po konkrétní kroky přípravy a realizace firemního vzdělávání.

V kurzu se naučíte:

  • Řídit a realizovat firemní vzdělávání ve vaší společnosti.
  • Vypracovat efektivní strategii Learning&Development (L&D).
  • Nastavit proces tvorby vzdělávání a spolupráce s dodavateli.
  • Orientovat se v nových trendech v oblasti L&D.

Kurz je určen pro:

  • HR, L&D, manažerům, kteří se věnují rozvoji a vzdělávání svých zaměstnanců, chtějí efektivně nastavit a realizovat firemní vzdělávání, rozvíjet stávající aktivity L&D nebo vybudovat oddělení L&D.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Brano Frk

Brano Frk

Andragog a Learning designer

Brano Frk je vystudovaný andragog a vzdělávání dospělých se věnuje celou svou kariéru. Jeho online kurzy studují tisíce lidí v číst víceuniverzitním a firemním prostředí. V současnosti pracuje jako learning designer ve společnosti Õppus, kde se věnuje designu inovativních vzdělávacích programů, kurzů a vzdělávacích aplikací, facilituje workshopy, vystupuje na konferencích a rád přemýšlí o budoucnosti. Pravidelně publikuje v časopise Firemní vzdělávání. Více o Braňovi naleznete na jeho sociálních sítích: https://about.me/branofrk/

Všechny kurzy lektora Brano Frk

Hodnocení kurzu

86 %

174 hodnocení
95x
48x
22x
6x
3x

Marcela Škrabalová

Kurz shrnuje možnosti vzdělávání ve firmách. Přínosem jsou ukázky jednotlivých firem,jak to u nich funguje a probíhá, pro lepší představu,proc zvolili určitý druh vzdělávání. Kurz se mi líbil, projev lektora hodnotím kladně.


Barbora K.

Skvělý kurz, je vidět, že pan Frk je odborníkem v oblasti, orientuje se a skvěle předává informace dál. Byla radost kurzem procházet a opravdu jsem se mnoho dozvěděla.


Petra Vodičková

Určeno pro manažery, lektorovo neustálé máchání rukama rozptyluje od suchého výkladu.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.