Firemní vzdělávání: efektivní rozvoj zaměstnanců

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Brano Frk

Cena: 990 Kč s DPH

Sleva -50 %: 495 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
1:05 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Firemní vzdělávání je životně důležité pro rozvoj firmy i lidí, kteří v ní pracují. Udělejte si pořádek v rozvoji zaměstnanců a získejte návod, jak ho rozumně připravit a realizovat ve vaší firmě.

V kurzu si osvojíte

Vzdělání a rozvoj

Co se stane, když budete rozvíjet zaměstnance a oni vám odejdou? A co se stane, když zaměstnance rozvíjet nebudete a oni ve vaší firmě zůstanou? Pokud chceme, aby se firma rozvíjela a rostla, nezbytně potřebujeme investovat do rozvoje lidé. Zcela základní a zároveň nezbytnou aktivitou je firemní vzdělávání. Tento kurz nabízí celostní pohled na firemní vzdělávání, od konceptů jako je učící se organizace, přes tvorbu vize a strategie, až po konkrétní kroky přípravy a realizace firemního vzdělávání.

V kurzu se naučíte:

  • Řídit a realizovat firemní vzdělávání ve vaší společnosti.
  • Vypracovat efektivní strategii Learning&Development (L&D).
  • Nastavit proces tvorby vzdělávání a spolupráce s dodavateli.
  • Orientovat se v nových trendech v oblasti L&D.

Kurz je určen pro:

  • HR, L&D, manažerům, kteří se věnují rozvoji a vzdělávání svých zaměstnanců, chtějí efektivně nastavit a realizovat firemní vzdělávání, rozvíjet stávající aktivity L&D nebo vybudovat oddělení L&D.

Osnova kurzu

Brano Frk

Brano Frk

Andragog a Learning designer

Brano Frk je vystudovaný andragog a vzdělávání dospělých se věnuje celou svou kariéru. Jeho online kurzy studují tisíce lidí v číst víceuniverzitním a firemním prostředí. V současnosti pracuje jako learning designer ve společnosti Õppus, kde se věnuje designu inovativních vzdělávacích programů, kurzů a vzdělávacích aplikací, facilituje workshopy, vystupuje na konferencích a rád přemýšlí o budoucnosti. Pravidelně publikuje v časopise Firemní vzdělávání. Více o Braňovi naleznete na jeho sociálních sítích: https://about.me/branofrk/

Všechny kurzy lektora Brano Frk

Hodnocení kurzu

88 %

78 hodnocení
45x
22x
8x
2x
1x

Petra H.

Od kurzu jsem očekávala více praktických ukázek nebo i podkladů, které bych pak mohla reálně ve firmě použít. Kurz byl opravdu velmi teoretický a přestože mi otevřel spoustu otázek na to, jak bych mohla ve firmě vzděláváni vylepšit, neposkytl mi skutečný reálný návod.


Jindřich Prousek

Nepříjemný projev lektora, příliš velká část zaměřena na prezentaci vlastních služeb. Nízká informativní hodnota kurzu.


Andrea B.

******

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.