Firemní vzdělávání: efektivní rozvoj zaměstnanců

i v audio verzi

Kurzem provází Brano Frk Slovensky

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
1:05 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Firemní vzdělávání je životně důležité pro rozvoj firmy i lidí, kteří v ní pracují. Udělejte si pořádek v rozvoji zaměstnanců a získejte návod, jak ho rozumně připravit a realizovat ve vaší firmě.

V kurzu si osvojíte

Co se stane, když budete rozvíjet zaměstnance a oni vám odejdou? A co se stane, když zaměstnance rozvíjet nebudete a oni ve vaší firmě zůstanou? Pokud chceme, aby se firma rozvíjela a rostla, nezbytně potřebujeme investovat do rozvoje lidé. Zcela základní a zároveň nezbytnou aktivitou je firemní vzdělávání. Tento kurz nabízí celostní pohled na firemní vzdělávání, od konceptů jako je učící se organizace, přes tvorbu vize a strategie, až po konkrétní kroky přípravy a realizace firemního vzdělávání.

V kurzu se naučíte:

  • Řídit a realizovat firemní vzdělávání ve vaší společnosti.
  • Vypracovat efektivní strategii Learning&Development (L&D).
  • Nastavit proces tvorby vzdělávání a spolupráce s dodavateli.
  • Orientovat se v nových trendech v oblasti L&D.

Kurz je určen pro:

  • HR, L&D, manažerům, kteří se věnují rozvoji a vzdělávání svých zaměstnanců, chtějí efektivně nastavit a realizovat firemní vzdělávání, rozvíjet stávající aktivity L&D nebo vybudovat oddělení L&D.

Osnova kurzu

Brano Frk

Brano Frk

Andragog a Learning designer

Brano Frk je vystudovaný andragog a vzdělávání dospělých se věnuje celou svou kariéru. Jeho online kurzy studují tisíce lidí v číst víceuniverzitním a firemním prostředí. V současnosti pracuje jako learning designer ve společnosti Õppus, kde se věnuje designu inovativních vzdělávacích programů, kurzů a vzdělávacích aplikací, facilituje workshopy, vystupuje na konferencích a rád přemýšlí o budoucnosti. Pravidelně publikuje v časopise Firemní vzdělávání. Více o Braňovi naleznete na jeho sociálních sítích: https://about.me/branofrk/

Všechny kurzy lektora Brano Frk

Hodnocení kurzu

87 %

144 hodnocení
80x
41x
19x
2x
2x

Eva B.

Kurz jako takový je určitě přínosný pro firemní pracovníky a např. manažery, jsou tam zajímavé informace, které mohou podpořit firemní politiku vzdělávání, pro samotného lektora (byl součástí programu Profesionální lektor) už to tak zajímavé nebylo, protože poznatky zřejmě nevyužiji a přišel mi tento kurz trochu "mimo" ty zbylé čtyři, které jsou součástí programu a ty mi dali mnohem více (Prezentační dovednosti a veřejný projev, Odprezentuj: 10 chyb při tvorbě prezentací a jak se jim vyhnout, Odprezentuj: Jak vizualizovat data v prezentacích, Lektorské dovednosti: Jak udělat z dobrého školení skvělé).


Martin Hlisnikovský

Příliš obecně informace


Roman I.

Výborné zhrnutie pre tému firemné vzdelávanie. Mierne rušivo na mňa pôsobil prejav lektora na kameru (pohyb rúk).

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.