Jak na výslovnost v angličtině

Novinka

Kurzem provází  Bronislav Sobotka

Vhodné k poslechu

Narovinu? Slovíčka, gramatika, fráze, to vše jde stranou. Když chybí správná výslovnost, nedomluvíte se. Skvělá zpráva je, že se to překvapivě snadno naučíte. Celý popisek

990 Kč s DPH

Celková délka

1:13 hod

Počet lekcí

20

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Přídechy, překroucené éčko ə, divný znak ð, θ nebo æ. Nechytáte se? Nevadí. Děsí vás to? Nemusí! V tomto mega praktickém kurzu všechny tyhle na první pohled složité znaky a postupy zjednodušíme a srozumitelně vysvětlíme. Konečně tak skoncujete s mumláním, odhadováním výslovnosti i s větou Když já nevím, jak se to čte. Odnesete si základní pravidla, spolu s lektorem nastavíte pusu i ucho na správnou výslovnost a zjistíte, kde a jak výslovnost hledat. 

Nuda to rozhodně nebude, možná si ale trochu poprskáte monitor.
Budeme spolu hlavně hodně mluvit a trénovat.

🎁 Dárek ke kurzu: E-book a miniaudiokniha se 150 nejčastěji špatně vyslovovanými slovy. 
Namakejte si běžně používaná slovíčka, kvůli kterým je naší angličtině špatně rozumět.

Co díky kurzu získáte:

  • nadšení, že stačí velice málo, aby vaše angličtina prokoukla,
  • jednoduché vysvětlení toho, jak v češtině neexistující hlásky správně vyslovovat,
  • ucelený přehled pravidel anglické výslovnosti,
  • hodně prostoru pro procvičování,
  • a naposlouchání luxusní angličtiny (kurz se mnou nahrávala rodilá Angličanka Lucy).

Kurz je vhodný pro všechny, kteří:

  • s angličtinou začínají a chtějí od začátku správně vyslovovat,
  • jsou už v angličtině pokročilí, ale výslovnosti se nikdy nevěnovali,
  • chtějí znít více jako rodilí mluvčí,
  • se rádi domluví bez trapasů a dovysvětlování.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

98 %

46 hodnocení
43x
2x
1x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Michaela May

Broňa jako vždy super!

Reakce lektora:

“Thank you, Michaela! ☺️“


Pavla K.

Super!


Petra Danihelová

Celkově široké spektrum jevů, uvítala bych ještě více příkladů ke každému jevu, zvláště na větnou melodii. Kdyby každé video mělo 5-6 minut, bylo by to optimální. Velmi se mi nelíbil výběr vět "foreign psycho with a knife" a "I didn't kill Kenny yesterday". Možná jsem příliš úzkoprsá nebo citlivá, ale volila bych raději neutrální věty a ne agresivní. Nožem můžeme třeba mazat máslo na chleba...

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.