Všechny kurzy

Jak si pomocí čmárání ulehčit práci

hodnocení 97 %

Kurzem provází Bea Brosková

Cena: 590 Kč s DPH

AKCE: 295 Kč s DPH

Platí do 4. 6. 2017

Počet lekcí:
19

Celková délka videí:
1:15 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Prozkoumejte svět čmárání, obrázkového jazyka a vizuálních technik, které vaši práci a učení se nejen zefektivní, ale bude vás to i víc bavit!

Proč jsou čmárání a jiné vizuální techniky tak účinné? A co všechno vlastně spadá pod výraz „vizuální techniky“? Kde všude je můžeme v práci využít? Jak pomocí těchto technik zefektivnit práci s kolegy či klienty? Musím umět kreslit?

Tento kurz vám odpoví na nejen tyto otázky a společně prozkoumáme:

  • proč jsou vizuální techniky účinné,
  • čmárání, kreslení, skečnouting a jiné techniky vizuálního myšlení,
  • jednoduché elementy a ikonky vizuálního jazyka – vše krok za krokem,
  • co vše k využívání těchto technik potřebujeme – dovednosti a nástroje,
  • praktické příklady využití v každodenním životě a práci,
  • kde hledat inspiraci a další zdroje, pokud vás to chytne za srdce :). 

Nebojte se, kreslit jako DaVinci rozhodně umět nepotřebujete! Váš kreslířský talent z dob školky vám bude bohatě stačit.

Kurz je tedy určen všem, kteří hledají způsob, jak se učit, soustředit se, prezentovat nebo pracovat efektivněji, kreativněji a hlavně tak, aby nás to bavilo – a tím pádem je úplně jedno, zda jste student, rodič, manažer, na volné noze nebo „řadový zaměstnanec“.

Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuální facilitátorka

Bea se specializuje na vizuální facilitaci a zaznamenávání, které jí přirostly k srdci již během studia. Své znalosti a dovednosti v … číst více téhle oblasti si rozšířila i během 3-měsíčního programu Christiny Merkley. Svou vášeň pro vizualizaci sdílí skrze vizuální záznamy pro klienty, tréninky vizualizace, skečnoutingu a vizuálního myšlení. Bea je členem IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

MODUL 1: ÚVOD DO VIZUÁLNÍHO MYŠLENÍ


6:05


4:20


3:50


3:17


MODUL 2: BUDOVÁNÍ VIZUÁLNÍHO SLOVNÍKU


6:06


4:52


4:24


5:42


4:23


4:14


MODUL 3: VIZUÁLNÍ TECHNIKY V PRAXI


1:44


3:19


5:09


5:20


3:55


4:17


3:39


MODUL 4: ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ A TEST


1:10Celková délka videí

1:15 hod

Hodnocení kurzu

97 %
20 hodnocení

Jana Rittmannová

skvělý kurz. opravdu kreslit neumím, ale pomocí Vaší metody zjišťuju, že je to fakt sranda :)


Pavel Veselý

Kurz se mi líbil. Teď jen zavést vše do praxe.


Lukáš Růžička

OK.
Testové otázky nejsou moc promyšlené.


Ida Nevřelová

Kurz se mi velmi líbil, jen začátek byl poněkud zdlouhavý.


Pavlína Šeblová

Nová inspirace pro to, jak si dělat poznámky, jednoduše si načrtnout plán projetu. Moc líbivé, zábavné a užitené do práce!


Vladimír Kareš

Super, něco podobného jsem potřeboval


Vladimír Kutálek

Stručné, visuální, praktické. Škoda, že lektorce je hůře rozumět výslovnost.


Sarka Krcilkova

Příjemný, inspirativní, zábavný kurz. Přestože některé z technik už hojně používám, našla jsem v kurzu mnoho nových zdrojů. Vřele doporučuji.


Petra Šestáková

Je to skvělé obohacení pro jakýkoliv obor. Propojení s domácíma úkolama zase člověka posune dál a získá povědomí o něčem další. Díky!


Martina Pospíšilová

Velmi podnetný a praktický kurz! Už som aj začala využívať v praxi pri poradách a tréningoch a výsledky sú nad očakávania. :) Najskôr ľudia nechápali ale potom vidím že sa jednoduchšie orientujú, pamätajú si, dávajú viac pozor.. Super! Páčili sa mi aj externé odkazy a pomôcky. Určite by som prijala pokračovanie a ďalšie tréningy.