Jak vytvořit skvělý videokurz od A do Z

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Daniel Gamrot a Seduo.cz

Cena: 990 Kč s DPH

Zaváděcí sleva 30 %: 693 Kč s DPH

Platí do 2.12.2021

Počet lekcí:
16
Celková délka videí:
1:20 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Chystáte se natočit poutavý videokurz? Pak se vám budou hodit praktické tipy, které jsme pro vás dali na jedno místo. Příprava, scénář, interaktivita, technika i postprodukce - to vše budete mít po absolvování kurzu v malíčku.

Na internetu dnes najdete sto a jeden videokurz. Staly se standardní a běžnou formou vzdělávání. Často ale trpí mnoha neduhy. Špatný obraz. Nekvalitní zvuk. Složitá struktura. Nuda. Forma a zpracování kurzu často snižuje hodnotu know-how, které lektoři předávají. A někteří se zas do online videokurzů raději nepouštějí, protože nevědí, jak na to.

Možná jste již nějaký videokurz natočili, ale nesplnil to, co jste od něj očekávali. Natočit dobrý videokurz není jen o tom zapnout kameru, postavit se ke zdi a něco namluvit. Cílem tohoto kurzu proto je provést vás přípravou, natáčením a postprodukcí celého kurzu v běžných podmínkách. Naučíte se, jak udělat videokurz naučný a atraktivní zároveň. Dozvíte se, jak natočit online kurz tak, abyste nejen předali své zkušenosti, ale hlavně aby z nich studenti měli co nejvíce. A také, aby je to bavilo od začátku až do konce. A to vše z pohodlí domova nebo kanceláře.

Cíle kurzu:

  • Naučíte se vytvořit perfektní strukturu a obsah videokurzu.
  • Ovládnete technické aspekty natáčení.
  • Budete vědět, jak udržet divákovu pozornost.
  • Zvládnete základní postprodukci (střih, přidání doprovodných textů, obrázků, zvuků apod.) z vlastního počítače.
  • Upozorníme na drobnosti, kterých si mnozí nejsou vědomi.

Kurz je určený pro:

  • Začínající tvůrce online kurzů.
  • Profesionální lektory, kteří chtějí překlopit svůj obsah do online prostředí.
  • Zaměstnance s know-how, které dává smysl šířit dál do firmy.
  • Celé firmy, které si chtějí začít vytvářet vlastní videokurzy.

Osnova kurzu

Příprava videokurzu - osnova, smysl, cílovka a scénář
Natáčení videokurzu - zvuk, světla, technika
Postprodukce videokurzu - střih, úpravy, grafika
Finalizace videokurzu - doplňkové materiály a propagace
Celková délka videí
1:20 hod
Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho číst vícetréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Hello bank! nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Všechny kurzy lektora Daniel Gamrot
Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

100 %

21 hodnocení
21x
0x
0x
0x
0x

Marcel L.

Skvělý videokurz o videokurzech! :)) A vlastně ne pouze o videokurzech. Lekce 1-5 je skoro základní univerzální návod pro dělání každého kurzu - ne pouze toho video/online kurzu. Díky tomu se můžete zamyslet nad svým kurzem nebo i jen přednáškou/workshopem, zda to je vlastně ono, anebo to můžete ještě vylepšit. Lekce 6-9 by měly být povinné pro všechny účastníky videoporad nebo videohovorů, hned by to pro všechny bylo záživnější. A lekce 10-12 super ukázky, že to vlastně není zas až tak složitý něco zpracovat.

Reakce lektora:

“Marceli, díky moc! S univerzálností některých lekcí máte naprostou pravdu, jsem rád, že se to povedlo.“


Lukáš S.

Srozumitelný a dobře natočený manuál pro začínající tvůrce video kurzů. Pokud nemáte dost odvahy, abyste začali, určitě doporučuji, dostanete spousty konkrétních a praktických rad, které vám pomůžou.

Reakce lektora:

“Lukáši, moc děkuji za hodnocení.“


Václav Pokluda

Výborně zpracované téma. Kurz je užitečný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Obsah kurzu kombinuje teorii a praktické ukázky. Díky za odkazy a doporučení konkrétní techniky a aplikací. Projev lektora byl autentický, pozitivní, inspirativní a motivační - prostě super. Díky kurzu jsem dokonce objevil novou funkcionalitu ve svém programu pro editaci videa :-) Děkuji za kurz

Reakce lektora:

“Václave, děkuji moc za hodnocení. Zajímalo by mě, co to bylo za funkcionalitu. Držím palce při tvorbě videokurzů.“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.