Jak zvýšit úspěšnost akvizičních telefonátů

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Získejte lepší pocity z telefonování a zvyšte své výsledky o desítky procent.

V kurzu si osvojíte

Obchodní a akviziční telefonování zaspalo dobu. Zákazníci se nejenom změnili co do rozhodování, kde využívají internet a média s ním spojená, ale také co do zkušenosti s telefonáty. Umí se s nimi stále efektivněji vypořádat. Tedy s těmi zastaralými. Jaké jsou Vaše telefonáty? Podle jakých principů a vzorů telefonujete? Zaspali jste dobu i Vy?  

  • Nedaří se Vám zaujmout?
  • Potýkáte se s odmítáním?
  • Odkládáte telefonování?

V kurzu se naučíte:

  • Proč lidé odmítají a čím to způsobujete
  • Co říkat a jak vést hovor, abyste zaujali
  • Jak reagovat na námitky, abyste nevyvolávali potřebu se bránit
  • Jak z telefonování získat lepší pocity a přestat ho odkládat

Kurz je určený pro:

  • obchodníky a podnikatele, kteří telefonem oslovují nové i současné zákazníky s cílem navázat spolupráci anebo domluvit schůzku, případně uzavřít objednávku
  • pro operátory zákaznických center, kteří dělají “upsell” s volajícími zákazníky >>najdete zde<<
  • pro pracovníky v administrativních a  podpůrných rolích

Absolventi živých seminářů říkají, že je “postavené na hlavu” to, co dosud dělali nebo jim o telefonování říkali. Přitom jim doporučení dávají smysl a při aplikování do praxe zvyšují své výsledky o desítky procent.

Osnova kurzu

Miroslav Princ

Miroslav Princ

Lektor, autor a konzultant

Miroslav Princ je uznávaný lektor obchodního telefonování. Za více než dvě desítky let udělal tisícovky telefonátů a vedl číst vícetisíce obchodních jednání v různých zemích Evropy, v USA a Kanadě. V roce 2013 odstartoval změnu v telefonování knihou-bestsellerem Jak uspět při obchodním telefonování, podle které už telefonují tisícovky obchodníků a lektoři podle ní telefonování učí. Více na prodejpotelefonu.cz nebo miroslavprinc.cz.

Všechny kurzy lektora Miroslav Princ

Hodnocení kurzu

92 %

161 hodnocení
117x
29x
13x
1x
1x

Michaela D.

super


Margita L.

Kurz je možné využiť v rôznych odvetviach...určite využijem v rámci rozvoja mojich kolegov v oblasti komunikácie s klientmi. Ďakujem.


Jan H.

Neuvěřitelné množství info zhuštěné do jedné hodiny. To muselo dát obrovskou práci. Vysoká přidaná hodnota - od základu měním přístup k telefonování!

Reakce lektora:

“To mě těší :) Díky moc! Držím palce v "novém" telefonování!“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 1 090 Kč s DPH

Počet lekcí:
17
Celková délka videí:
1:05 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup