Knihovny na SharePointu 3: Akce se soubory v knihovně online

Kurzem provází  CloudForce a Denisa Provazníková

Mějte v malíčku ty nejrůznější činnosti se soubory ve webovém prohlížeči, od těch běžných až po ty speciální, které zajisté oceníte při každodenní práci. A to vše v knihovně dokumentů na SharePointu Online. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

23 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Potřebujete se co nejrychleji dozvědět všechny podrobné informace o konkrétním souboru, který Vás zajímá? Líbila by se Vám možnost vrátit se k původní verzi dokumentu? Chcete mít důležitý dokument rezervovaný jen pro sebe po dobu vašich úprav, nebo naopak chcete na souboru pracovat s několika kolegy najednou? Jste na cestách, máte chvíli času mezi schůzkami a potřebujete si dopsat nějaké poznámky k prezentaci či napsat zprávu z pracovní cesty?

Tak neváhejte, a pojďte se všechny tyto akce se soubory naučit!

Tento kurz je určený pro mírně pokročilé uživatele, kteří už, ví, jaké výhody přinášejí knihovny na SharePointu a seznámili se s tím, jak je naplno využívat přímo z programů Office 2019.  Jedná se o třetí pokračování našich kurzů o knihovnách na SharePointu.

Lektorka kurzu je součástí týmu CloudForce, jehož zaměstnanci se věnují Office 365, kam patří i SharePoint online. Zabývají se pořádáním školení, tvorbě e-booků, supportu a nasazení správě Sharepointu v malých a středních firmách. Díky tomu Vám nyní můžeme nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • kde najít ikony pro akci se soubory
  • jak stáhnout, připnout, přesunout, kopírovat nebo přejmenovat soubor či složku
  • jak zjistit informace a podrobnosti o souboru
  • jak na úpravu v Office Online (jeden nebo více lidí)
  • jak rezervovat dokument
  • jak pracovat s historií verzí
  • jak odstranit soubory a pracovat s košem.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa ve firmě CloudForce s.r.o. vytváří videokurzy a seznamuje tak zájemce s nejužitečnějšími informacemi z oblasti Office 365. Je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Díky tomu může svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

85 %

53 hodnocení
30x
14x
5x
1x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Pavel V.

provedení jak pro studium třetího věku.


Andrea B.

******


Zuzana H.

Kurz se mi moc líbil, bohužel SharePoint nastavený mým zaměstnavatelem všechny funkce neumožňuje, což je opravdu škoda.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.