Kvalitnější spánek: více energie pro každý den

i v audio verzi

Cena: 990 Kč s DPH

Sleva -50%: 495 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
44 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Spánek je opravář našeho těla i naší hlavy. Kvalitní spánek je indikátorem zdraví a současně i podmínkou naší dobré kondice. Vydejte se proto na výlet do světa spánku, získejte tipy pro váš lepší spánek a díky tomu i více energie pro váš den.

Spíte dobře? Nebo naopak nemůžete usnout? V noci se často budíte? Ráno jste mnohdy ještě unavenější než večer? Abychom všechno stihli, okrádáme se často o spánek. 
A přitom právě on nám pomáhá žít lepší život. 

Spánek je nezbytný pro regeneraci naší psychické i fyzické aktivity, což stále mnozí podceňují. Nedostatek spánku s sebou nese únavu, podrážděnost, psychické napětí, denní poklimbávání, nesoustředěnost, poruchy paměti a nálady, narušení mezilidských vztahů, a zejména úbytek energie, kterou potřebujeme pro jakékoli své aktivity. 

V tomto kurzu se dozvíte:

  • Proč je pro nás spánek důležitý
  • Co se děje během spánku
  • Co je důležité pro dobrý spánek
  • Co můžete dělat, abyste lépe usnuli
  • Jaké jsou nejčastější poruchy spánku
  • Jak spánku pomáhají nebo nepomáhají léky, kafe, vitamíny

Osnova kurzu

Tomáš Rektor

Tomáš Rektor

psychiatr a psychoterapeut

Tomáš Rektor je přední český psychiatr a psychoterapeut, zakladatel a vedoucí firmy Terapie.Info, s.r.o, číst vícezabývající se komplexní péčí o duševní zdraví. Absolvoval lékařskou fakultu, má výcvik v hlubinné psychoterapii. Pracoval na psychiatrické klinice fakultní nemocnice Brno (2000-2002), dále v psychiatrické léčebně Jihlava (2002-2003) a Studentském zdravotním ústavu v Praze (2004-2005). V letech 2004-2010 spolupracoval s o.s. Sananim. Pracoval jako lékař v substitučních programech u závislých na opiátech, dojížděl do terapeutických komunit Karlov a Němčice. V letech 2006 – 2010 spolupracoval se Správou uprchlických zařízení ministerstva vnitra, jako psychiatr jsem dojížděl do několika uprchlických táborů a podobných zařízení. Od roku 2005 má soukromou praxi, vede malý tým psychiatrů a psychologů.

Všechny kurzy lektora Tomáš Rektor

Hodnocení kurzu

95 %

650 hodnocení
514x
106x
28x
2x
0x

Renata Chaloupková

Shrnutí základních faktů, dobrá délka kurzu. Zároveň kurz nesděluje nic, co už by nebylo alespoň trochu obecně známé. Určitě k poslechu doporučuji.


Tomáš K.

Zvládl jsem během kurzu neusnout :-)


Petra V.

Myslím, že se mám ještě, co učit. Tento kurz si poslechnu ještě několikrát. Přijemný lektor, který pěkně popisuje, co všechno je před spaním špatně a dává tipy co dělat a co ne.. Věřím, že se polepším, co se týká spánku.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.