Leadership II: Jak vést úspěšně tým

Nejprodávanější

Kurzem provází  Filip Kahoun

Vhodné k poslechu

Úspěšného lídra z vás nedělá funkce na vizitce. Vaší skutečnou vizitkou je tým, který vedete, jeho schopnosti a výsledky. Respektovaným lídrem se stane jen ten, kdo dokáže dovést k úspěchu své lidi. A právě to je základní misí každého lídra. Celý popisek

1 590 Kč s DPH

Celková délka

56 min

Počet lekcí

18

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Schopný lídr dělá všechno pro to, aby jeho tým rostl a vynikal. Dodává svým lidem sebevědomí, zbavuje je strachu a pozitivně motivuje. Dokáže rozpoznat jejich talent, a šikovně jej rozvíjet. Vždy zajistí pro svůj tým maximální podporu firmy. Za to pak získává loajalitu svého týmu, nadstandardní výkony a dobrou pověst.

V druhé části třídílné série o leadershipu se zaměříme na práci s vlastním týmem tak, aby se naplno uvolnil jeho lidský potenciál.

V tomto kurzu získáte praktický návod na to, jak:

  • vybírat ty nejlepší lidi do svého týmu a jak se rozloučit s těmi, kteří v něm nemají místo
  • motivovat svůj tým a jak pracovat s motivací, když se nedaří
  • pracovat s motivací týmu, když se nedaří
  • rozpoznat potenciál svých lidí, efektivně je rozvíjet a nechat růst
  • delegovat úkoly, aby byl výsledek co nejlepší
  • dávat zpětnou vazbu a jak nastavit vzájemná očekávání
  • řídit týmovou kulturu a dynamiku

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří chtějí nastartovat úspěšnou kariéru lídra.
  • Pro profesionální lídry, kteří už vedou týmy a chtějí se zdokonalit.
  • Pro ty, kteří se v roli šéfa spíš trápí, ale chtějí to změnit.

Umění leadershipu spočívá ve schopnosti řídit pozornost. Druhou prioritou vaší pozornosti (hned po vedení sebe sama) jsou vaši lidé. Skuteční mistři leadershipu vědí, že klíčem k jejich úspěchu je jejich tým, a vytrvale do něj investují. Jděte v jejich stopách a staňte se skvělým lídrem svého týmu!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal doktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Hodnocení kurzu

96 %

1 346 hodnocení
1139x
166x
29x
6x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Pavel Škoda

Opět skvělý kurz. Děkuji Filipe. Pavel


Ludmila T.

Opravdu skvělý kurz. Doporučuji


Petr Straňák

Super

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.