Maxi kurz anglických předložek

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bronislav Sobotka

Máte někdy pocit, že naučit se správně používat anglické předložky je nadlidský úkol?

2 090 Kč s DPH

Celková délka

4:31 hod

Počet lekcí

99

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Znáte ten pocit, když si marně lámete hlavu nad tím, jestli někam patří in, on, at či nějaká úplně jiná předložka? Hodilo by se vám získat jednou pro vždy jistotu a sebevědomí v požívání předložek v angličtině? Tak právě pro vás je tu tento Maxi kurz anglických předložek!

V kurzu získáte:

 • Jistotu a sebevědomí při používání předložek v angličtině
 • Přehled o všech hlavních předložkách v angličtině
 • Vhled do logiky a systému užívání předložek
 • Jasnou představu o tom, jaký je mezi jednotlivými předložkami rozdíl
 • Radost

Když říkáme maxi, tak myslíme maxi, konkrétně se na vás v kurzu těší:

 • Všech šest hlavních oblastí užití anglických předložek
 • Důkladné procvičení každé probrané oblast
 • Seznam nejčastějších chyb a záměn pro každou oblast
 • 696 unikátních ukázkových vět
 • Velká cvičebnice anglických předložek ke stažení
 • Všechny lekce ve formátu pdf
 • Jeden opravdu nadšený učitel angličtiny :)
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

96 %

63 hodnocení
54x
4x
5x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Michal T.

Od chvíle, co jsem objevil Broňovo kurzy na Seduu, snažím si užívat jeho specificky vedené lekce každý den. Tento kurz je poněkud delší a některé kategorie jsem si musel opakovat x-krát, aby můj mozek probral enormní množství informací. Nicméně se mi podařilo kurz dostudovat a splnit závěrečný test na 80%, s čímž nejsem spokojen. Naštěstí je k video kurzu dostupný podrobně zpracovaný studijní materiál, který mi pomůže nedostatky odladit. Jsem z každé Broňovo lekce maximálně nadšený a struktura kurzů dává smysl. Dík a, těším se na další přídavek.

Reakce lektora:

“Hello Michal! Díky táááák moc! A souhlasím, že ten kurz já vážně hodně náročný a vážně moc gratuluji k tak super výsledku! You are a star!“


Kamil M.

Móóóc těžký kurz, spoustu informací, bez vlastních poznámek bych si z toho moc neodnesl. Ale skvěle ucelené informace o všech předložkách a Broňa jako vždy excelentní :-).

Reakce lektora:

“Thank you soooo much, Kamil! A moc děkuji za super přístup!“


Miloš F.

Bolo to fakt dlhé... :D ale skvelé...

Reakce lektora:

“Díky moc a moc! 😊“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.