Microsoft Outlook: Inbox Zero - jak na e-maily efektivně

Nejprodávanější

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Dostaňte pod kontrolu Váš inbox! Osvojte si efektivní návyky pro práci s e-maily, naučte se praktické postupy pro rychlé vyřízení všech zpráv.

890 Kč s DPH

Celková délka

1:04 hod

Počet lekcí

22

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Co s e-maily? Smazat, archivovat, delegovat, vyřídit hned, nebo později? Po absolvování tohoto kurzu budete mít jasno a nebudete Vaše rozhodnutí odkládat!

Kdo by nechtěl trávit s e-maily méně času, a přitom jich opravdu vyřídit více. Rádi byste trávili čas významnější prací bez neustálého vyrušování upozornění na novou došlou zprávu? Pak si osvojte několik návyků a zjistěte, jaké vychytávky pro urychlení práce najdete v Outlooku.

Tento kurz Vás seznámí s metodou Inbox Zero v prostředí Microsoft Outlooku. Seznámíte se s pravidly této metody pro efektivní práci s e-maily. Naučíte se konkrétní vychytávky pro vhodné nastavení Outlooku, mazání, archivaci i psaní e-mailů, a mnoho dalšího. Zkrátka dovednosti, které Vám umožní konečně zpracovat všechny e-maily v inboxu.

Kurz je určený pro pokročilejší uživatele Outlooku. Na své si v něm přijdou i uživatelé jiných e-mailových klientů – zásady práce jsou všude stejné a mnoho funkcí najdete i v ostatních e-mailových klientech. Uživatelé Outlooku z něj ale vytěží nejvíce. Pokud se v Outlooku zatím příliš neorientujete, podívejte se na náš kurz Outlook – pošta a kontakty.

V kurzu se naučíte:

  • co je to Inbox Zero a jak Vám pomůže efektivně pracovat s e-maily
  • jak si nastavit upozornění na nové zprávy, aby Vás nerušilo při práci, ale přitom Vám neunikly ty nejdůležitější e-maily
  • co jsou to pravidla, rychlé kroky, zásady zachování informací, rychlé části a jak si díky nim usnadnit práci
  • jak si archivovat e-maily a využívat složky výsledků hledávání
  • jak efektivně psát e-maily
  • jak propojit e-maily s Vaším systémem úkolů
  • s jakými nástrahami se v Inbox Zero setkáte a jak si s nimi poradit – na mobilu i na dovolené
  • …a mnoho dalšího
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Microsoft 365 Trainer. Je trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Microsoft 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Microsoft 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Microsoft 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

92 %

334 hodnocení
239x
68x
19x
5x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Markéta Š.

Přehledné, praktické ukázky. :-)


Dominika Platošová

Praktické rady pro práci s outlookem, jednu hvězdičku dolů dávám za přednes lektorky, preferovala bych přirozenější projev bez velkých gest, ale to je jen osobní pocit, na kvalitu předaných informací to nemělo vliv. Moc děkuji!


Daniela H.

Odporúčam, efektívny kurz.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.