Microsoft Outlook: Inbox Zero - jak na e-maily efektivně

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
22
Celková délka videí:
1:04 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Dostaňte pod kontrolu Váš inbox! Osvojte si efektivní návyky pro práci s e-maily, naučte se praktické postupy pro rychlé vyřízení všech zpráv.

Co s e-maily? Smazat, archivovat, delegovat, vyřídit hned, nebo později? Po absolvování tohoto kurzu budete mít jasno a nebudete Vaše rozhodnutí odkládat!

Kdo by nechtěl trávit s e-maily méně času, a přitom jich opravdu vyřídit více. Rádi byste trávili čas významnější prací bez neustálého vyrušování upozornění na novou došlou zprávu? Pak si osvojte několik návyků a zjistěte, jaké vychytávky pro urychlení práce najdete v Outlooku.

Tento kurz Vás seznámí s metodou Inbox Zero v prostředí Microsoft Outlooku. Seznámíte se s pravidly této metody pro efektivní práci s e-maily. Naučíte se konkrétní vychytávky pro vhodné nastavení Outlooku, mazání, archivaci i psaní e-mailů, a mnoho dalšího. Zkrátka dovednosti, které Vám umožní konečně zpracovat všechny e-maily v inboxu.

Kurz je určený pro pokročilejší uživatele Outlooku. Na své si v něm přijdou i uživatelé jiných e-mailových klientů – zásady práce jsou všude stejné a mnoho funkcí najdete i v ostatních e-mailových klientech. Uživatelé Outlooku z něj ale vytěží nejvíce. Pokud se v Outlooku zatím příliš neorientujete, podívejte se na náš kurz Outlook – pošta a kontakty.

V kurzu se naučíte:

  • co je to Inbox Zero a jak Vám pomůže efektivně pracovat s e-maily
  • jak si nastavit upozornění na nové zprávy, aby Vás nerušilo při práci, ale přitom Vám neunikly ty nejdůležitější e-maily
  • co jsou to pravidla, rychlé kroky, zásady zachování informací, rychlé části a jak si díky nim usnadnit práci
  • jak si archivovat e-maily a využívat složky výsledků hledávání
  • jak efektivně psát e-maily
  • jak propojit e-maily s Vaším systémem úkolů
  • s jakými nástrahami se v Inbox Zero setkáte a jak si s nimi poradit – na mobilu i na dovolené
  • …a mnoho dalšího

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnocení kurzu

92 %

160 hodnocení
113x
36x
6x
2x
3x

Henrieta L.

Kurz je vynikajúci pre začiatočníkov aj pre tých, ktorí aktívne pracujú s Outlookom a využívajú viaceré funkcie. Spôsob podania je štruktúrovaný a pritom veľmi príjemný. Celý obsah kurzu je veľmi názorný a pragmatický.


Adriana B.

Prehľadné, zrozumiteľné, veľmi užitočné a nápomocné, určite veľa vecí využijem v praxi.


Ján Š.

bolo to super, pácčilo sa mi to.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.