Microsoft Teams 3: sdílené soubory

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Spolupracujte na souborech jednoduše a efektivně díky Microsoft Teams! Využívejte sdílené úložiště v týmech a poznejte všechny jeho funkce.

590 kč s DPH

Celková délka videí

49 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Máte firemní soubory rozházené všude možně? Některé na flashkách, jiné v přílohách emailů, na sdíleném disku, na počítačích jednotlivých zaměstnanců, nebo na různých cloudových úložištích? Nebo už se snažíte zavést nějaké jednotné cloudové úložiště, ale pro jeho složitost ho Vaši kolegové odmítají používat?

Pak vyzkoušejte příjemné a intuitivní prostředí Microsoft Teams! Umožní Vám ukládat sdílené soubory třeba přímo z chatu, upravovat je, třídit do složek, vyhledávat v nich a mnoho dalšího. Za jednoduchým prostředím Microsoft Teams stojí mocné knihovny na SharePointu Online, díky kterým tu najdete velké množství funkcí.

Tento kurz tvoří třetí ze série kurzů věnujících se aplikaci Microsoft Teams. Dozvíte se v něm vše o sdílených souborech – od jejich nahrávání a třídění, přes zajímavé funkce a provázanost se SharePointem Online, až po informace o synchronizaci a práci s těmito soubory v aplikacích Office 2019.

Kurz je určený pro mírně pokročilé uživatele, kteří už znají chat a třeba i online schůzky v aplikaci Microsoft Teams v týmech i mimo ně.  Například z našich kurzů Microsoft Teams 1: spolupracujte online pomocí chatu a Microsoft Teams 2: online schůzky. Kurz ocení i ti, kteří týmy spravují a už vědí, jak je vytvářet díky našemu kurzu Microsoft Teams pro administrátory 1. Nový náhled v tomto kurzu mohou najít také uživatelé, kteří zatím pracují pouze se soubory uloženými na SharePointu Online nebo na OneDrive pro firmy a chtějí se dozvědět více o provázanosti souborů uložených v Teams s těmito aplikacemi.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i Microsoft Teams, živí. Vzhledem k tomu, že se jedná o novou a velmi populární aplikaci, a právě sdílené soubory jsou v mnoha firmách hlavním důvodem pro její nasazení, odškolila v poslední době mnoho školení na Microsoft Teams a sdílené soubory v nich. A to jak praktických školení na živo, tak online školení a webinářů. Pomáhá s implementací a praktickým nasazení Microsoft Teams v mnoha firmách, od malých až po ty velké. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • jak nahrát do Teams soubory – přes chat, aplikaci Teams i v celých složkách přes SharePoint
  • jak upravovat soubory přímo v aplikaci Teams nebo třeba v Office 2019
  • jaké akce jsou pro soubory dostupné v Teams i na SharePointu
  • jak najít ten soubor, který právě teď potřebujete
  • jak efektivně využívat synchronizaci – propojení Vašeho počítače se soubory v Teams
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnocení kurzu

84 %

167 hodnocení
84x
50x
22x
6x
5x

Peter V.

OK


Peter B.

pre začiatočníka moc komplikované a rýchle


Šárka Š.

Kurz byl zajímavý a dozvěděla jsem se spousty nových rad

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.