Moderní trendy v HR

Nejprodávanější

Kurzem provází  Tomáš Ervín Dombrovský a Alma Career

Vhodné k poslechu

Zmapujte nejzásadnější aktuální trendy v HR a na pracovním trhu. Vyberte si ty, které vaší firmě přinesou největší užitek a vašim zaměstnancům důvod, proč s vámi zůstat co nejdéle. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:18 hod

Počet lekcí

16

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Získejte rychlý a informačně nabitý přehled o trendech, které (nejen díky pandemii) mění způsob, jak firmy pracují se zaměstnanci. Nadhledový pohled se hbitě střídá s daty z nejnovějších průzkumů z pracovního trhu.

Uslyšíte nejnovější trendy, které se díky pandemii staly součástí běžného firemního slovníku:  

  • práce na dálku
  • hybridní spolupráce
  • automatizace a digitalizace
  • inkluze

Dojde i na témata, která trhem práce hýbou už několik let: 

  • leadership a otevřená komunikace 
  • význam a efektivita firemního vzdělávání
  • práce s mladými talenty a lidmi 50+
  • autentické nábory a férové odchody zaměstnanců

Komu je kurz určen

  • Všem členům vedení firem, ředitelům a HR manažerům, kteří chtějí vést firmu moderně, s důvěrou v zaměstnance, vstřícně k potřebám různých skupin zaměstnanců a v souladu s nevyhnutelnými trendy v lidské spolupráci. 
  • Inspiraci v něm najdou i manažeři týmů, kteří vnímají podporu a péči o lidi jako přirozenou součást své práce. 
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Tomáš Ervín Dombrovský

Analytik pracovního trhu

Skrze výzkumy a další zdroje dat mapuje hlavní jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a práce. Závěry a doporučení, které mohou pomoci zlepšit prostředí pro spolupráci, pravidelně přednáší lidem z HR a vedení organizací. Krom toho se stará také o veřejně prospěšné aktivity přesahující každodenní byznys společnosti Alma Career. Alma Career vyvíjí online služby pro vzdělávání a hledání práce, například Jobs.cz, Prace.cz, Seduo.cz, Atmoskop.cz a další portály a mobilní aplikace.


Alma Career

Internetová společnost

Naším snem je, aby lidé měli svou práci rádi. A více než 3.000.000 z nich jsme s tím už pomohli. Umíme vám najít skvělé zaměstnance, propojit s lidmi na volné noze, usnadnit nábor i vzdělávat lidi ve vašem týmu. Díky tomu všemu s námi spolupracuje již přes 20.000 klientů. Patříme do mezinárodní skupiny Alma Career a dosáhneme tak do 15 evropských zemí.

Hodnocení kurzu

89 %

352 hodnocení
221x
84x
30x
12x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Elena U.

Aj keď je kurz pár rokov starý, tak je to zaujímavý vhľad do trendov, ktoré podľa mňa do veľkej miery stále pretrvávajú. A bolo tam zopár informácií, nad ktorými som sa predtým nezamýšľala.


Eva J.

Nepoužívala bych hovorovou češtinu v online kurzu pro širokou veřejnost.


Lucie Malovcová

Příjemný projev, působí zkušeně, orientuje se v problematice, přináší praktická doporučení.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.