Neprodávejte! Buďte skvělí ve vyvolání NÁKUPU

Nejprodávanější

Kurzem provází  Zbyněk Rozbořil

Vhodné k poslechu

V tomto kurzu se dozvíte všechny podstatné informace k tomu, abyste dokázali vést takové obchodní jednání, ze kterého bude mít radost jak zákazník, tak i vy. Naučíte se principy netlačícího prodeje, který vede k oboustranně spokojeným výsledkům z prodeje. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

31 min

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Jaká emoce se ve Vás objeví při představě, že byste měli někomu něco prodat? Tato emoce nebývá vždy úplně pozitivní, protože je prodej spojován s tlakem a nuceným přesvědčováním. V tomto kurzu bychom Vám chtěli ukázat, že to jde i jinak, s minimem tlaku a manipulace. A přitom s výsledkem, který očekáváte vy i zákazník. V tomto kurzu se naučíte základní přístupy a techniky tzv. vtahujícího prodeje, který vede k tomu, abyste nemuseli tolik prodávat a tlačit, ale abyste spíše provázeli zákazníka při jeho nákupu. Jsem si jistý, že je to perspektiva, která Vás bude bavit ;)

Kurz je zejména vhodný pro ty, kteří se potřebují naučit prodávat a chtějí si získat pozitivní přístup k prodejní aktivitě a rádi by se naučili účinný způsob prodeje, který respektuje hodnoty zákazníka i prodávajícího.

V kurzu se naučíte:

  • Jakým způsobem zákazník nakupuje a jak mu v nákupu můžete pomoci.
  • Jak pracovat s námitkami, nakupními signály a dalšími momenty při vyvolání nákupu.
  • Jak být více citlivější a vnímavejší vůči zákazníkovi.
  • Jak se nebát říct si o “to svoje”, a jak dotáhnout celý nákupní proces do úspěšného konce.

Kurz je určený pro:

  • Profesionály, kteří se chtějí naučit nové, respektující techniky prodeje.
  • Profesionály, kteří nesnáší vědomí, ze MUSÍ prodávat své služby a chtěli by se naučit, jak prodávat s minimem tlaku a s dobrým svědomím.
  • Pro všechny ostatní zvídavé duše ;)

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Zbyněk Rozbořil

zakladatel a architekt řešení ve společnost Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psycholog, kouč a trenér, je zakladatelem Development Ateliéru (www.developmentatelier.com), butikové společnosti zajišťující rozvoj dovednosti a firemních kultur firem. Zbyněk se ve svém konzultačním stylu snaží vyvažovat konfrontační způsob komunikace s vnímavostí a citlivostí. V jeho portfoliu naleznete malé i velké firmy, korporace i startupy. Ve své práci se snaží inspirovat k dosažení maximální možné excelence v podstatných komunikačních dovednostech. Byť je Zbyněk silným introvertem, miluje své zákazníky i prodejní situace. Za dobu své praxe vyvinul unikátní a netlačící způsob prodeje, který inspiroval tisíce českých i zahraničních obchodních profesionálů.

Hodnocení kurzu

88 %

584 hodnocení
345x
156x
55x
24x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jan K.

odpověď na první otázku neodpovídá informacím v kurzu. Opakující se informace. zbytečně dlouhé


Lucia B.

Super kurz. Veľmi pútavo povedaný a zároveň stručne :)


Petra Lhotáková

Lektor super - informace ucelené, snadno pochopitelné.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.