Neprodávejte! Buďte skvělí ve vyvolání NÁKUPU

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Zbyněk Rozbořil

Cena: 599 Kč s DPH

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
31 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

V tomto kurzu se dozvíte všechny podstatné informace k tomu, abyste dokázali vést takové obchodní jednání, ze kterého bude mít radost jak zákazník, tak i vy. Naučíte se principy netlačícího prodeje, který vede k oboustranně spokojeným výsledkům z prodeje.

Jaká emoce se ve Vás objeví při představě, že byste měli někomu něco prodat? Tato emoce nebývá vždy úplně pozitivní, protože je prodej spojován s tlakem a nuceným přesvědčováním. V tomto kurzu bychom Vám chtěli ukázat, že to jde i jinak, s minimem tlaku a manipulace. A přitom s výsledkem, který očekáváte vy i zákazník. V tomto kurzu se naučíte základní přístupy a techniky tzv. vtahujícího prodeje, který vede k tomu, abyste nemuseli tolik prodávat a tlačit, ale abyste spíše provázeli zákazníka při jeho nákupu. Jsem si jistý, že je to perspektiva, která Vás bude bavit ;)

Kurz je zejména vhodný pro ty, kteří se potřebují naučit prodávat a chtějí si získat pozitivní přístup k prodejní aktivitě a rádi by se naučili účinný způsob prodeje, který respektuje hodnoty zákazníka i prodávajícího.

V kurzu se naučíte:

  • Jakým způsobem zákazník nakupuje a jak mu v nákupu můžete pomoci.
  • Jak pracovat s námitkami, nakupními signály a dalšími momenty při vyvolání nákupu.
  • Jak být více citlivější a vnímavejší vůči zákazníkovi.
  • Jak se nebát říct si o “to svoje”, a jak dotáhnout celý nákupní proces do úspěšného konce.

Kurz je určený pro:

  • Profesionály, kteří se chtějí naučit nové, respektující techniky prodeje.
  • Profesionály, kteří nesnáší vědomí, ze MUSÍ prodávat své služby a chtěli by se naučit, jak prodávat s minimem tlaku a s dobrým svědomím.
  • Pro všechny ostatní zvídavé duše ;)

 

Osnova kurzu

Zbyněk Rozbořil

Zbyněk Rozbořil

zakladatel a architekt řešení ve společnost Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psycholog, kouč a trenér, je zakladatelem Development Ateliéru číst více(www.developmentatelier.com), butikové společnosti zajišťující rozvoj dovednosti a firemních kultur firem. Zbyněk se ve svém konzultačním stylu snaží vyvažovat konfrontační způsob komunikace s vnímavostí a citlivostí. V jeho portfoliu naleznete malé i velké firmy, korporace i startupy. Ve své práci se snaží inspirovat k dosažení maximální možné excelence v podstatných komunikačních dovednostech. Byť je Zbyněk silným introvertem, miluje své zákazníky i prodejní situace. Za dobu své praxe vyvinul unikátní a netlačící způsob prodeje, který inspiroval tisíce českých i zahraničních obchodních profesionálů.

Všechny kurzy lektora Zbyněk Rozbořil

Hodnocení kurzu

88 %

339 hodnocení
203x
90x
33x
11x
2x

Anna M.

👍


Pavel W.

Klidný projev, zaměřený na konkrétní specifika.


Lukáš Konečný

Velice poučný kurz.
Znalosti z tohoto kurz lze určitě využít v praxi.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.