NLP koučink II. - Praktické techniky pro život

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Mgr. Daniela Kalvodová

Cena: 1 490 Kč s DPH

Sleva -50 %: 745 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
55 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Naučte se zvládat své emoce a napojit se na vnitřní potenciál.

V kurzu si osvojíte

Sebepoznání

V tomto modulu si osvojíte základní techniky pro řízení svých emocí a STAVŮ – tedy toho, jak se v určitých situacích cítíte a jak přitom myslíte.

Naučíte se tak používat dovednosti těch, kteří v určitých oblastech vynikají. Úspěšní lidé dokážou své emoce a stavy zvládat a umějí si vybrat, jak se chtějí v konkrétních situacích cítit.

Kurz obsahuje srozumitelné a snadno použitelné nástroje, díky kterým můžete v životě zažívat méně stresu, více sebevědomí, soustředěnosti, klidu, věřit si, zbavit se napětí, nervozity, zvýšit svou motivaci, nebo cokoliv dalšího si vyberete z Vašich vnitřních zdrojů. Techniky jsou dobře strukturované a jednoduše aplikovatelné. Od Vás budou vyžadovat jejich nácvik a aktivní zapojení do života.

Když je učiníte běžnou součástí Vašich dnů, začnete se přibližovat svobodě emocí a zvládnete snadněji dosahovat na vše, co v životě chcete mít.

Modul NLP koučink II. - Praktické techniky pro život, navazuje na předchozí modul NLP koučink I. – Naučte se myslet úspěšně. Pro snadnější orientaci a porozumění doporučujeme začít studiem prvního modulu.

Ve firmách - naleznou využití zaměstnanci, řídící pracovníci i majitelé k aktivnímu sebeřízení, sebeprezentaci a zlepšení pracovních vztahů.

Ve školách - zejména studenti vysokých škol velmi dobře uplatní nástroje tohoto modulu jak pro snadnější a efektivnější zvládání studia, tak pro svou sebeprezentaci a budoucí profesi.

Ve sportu - NLP techniky jsou velmi dobře uplatnitelné ve sportu a ve vrcholovém sportu hojně využívané.

V osobní rovině - nalezne využití každý, kdo chce prožívat spokojený kvalitní život tak, jak si sám zvolí – pamatujte, že i Štěstí je Stavem mysli.

Osnova kurzu

NLP koučink II. - Praktické techniky pro život
Závěr

2:37


Celková délka videí
55 min
Mgr. Daniela Kalvodová

Mgr. Daniela Kalvodová

Konzultant a lektor osobního rozvoje, NLP kouč

Profesně se věnuje oblasti lidských zdrojů, osobního rozvoje a vzdělávání. Zaměřuje se na využití vnitřního potenciálu k číst vícedosažení osobní spokojenosti v jednotlivých oblastech života. Je dlouholetou lektorkou autorských Body&Mind programů, kde aktivně propojuje nejnovější poznatky neurověd s východními naukami. 15 let působila v managementu obchodního domu a restauračního provozu. www.nlpkoucink.cz

Všechny kurzy lektora Mgr. Daniela Kalvodová

Hodnocení kurzu

91 %

49 hodnocení
33x
11x
3x
2x
0x

Tomáš Pojman

Super :)


Anêtte Bakla

Velmi přínosný kurz, děkuji.


Jana Š.

Úžasný kurz, propojil mi všechny dosavadní informace v jednotlivý celek a ukázal tolik možností!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.