Peníze pod kontrolou: průvodce osobními financemi pro každého

Nejprodávanější

Kurzem provází  Margareta Křížová

Vhodné k poslechu

Chcete žít nebo živořit? Chcete vědět, kam mají peníze jít nebo se divit kam peníze odešly? Osvojte si základní pravidla řízení osobní osobních financí a mějte své peníze pod kontrolou. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:01 hod

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Schopnost spravovat vlastní peníze má zásadní vliv na to, jestli budeme žít nebo živořit. A přesto finanční gramotnost nepovažujeme za nezbytnost. Není to raketová věda, je to kombinace zdravého rozumu, disciplíny a schopnosti pracovat s informacemi. Řízení osobních financích je způsob, jak určit, kam mají peníze jít, místo toho, abyste se divili, kam peníze odešly.. 

V tomto kurzu nečekejte návod, jak se stát milionářem do příštího úterý. Tenhle kurz je spíše přehledem základních pravidel řízení osobních financí.

Co se dále naučíte?

  • Jak si spočítat, kolik peněz si můžeme zodpovědně půjčit a od koho
  • Že pojistit si můžete psa, zlato v hrdle i vlastní blbost ale, že tím to nekončí
  • Něco i investicích, protože kdo šetří už dneska nemá za tři a kdo investuje neprohloupí
  • Čtyři tipy na pohodový důchod
  • Co dělat, když se zrovna finančně nedaří.
  • K tomu všemu přidám své osobní zkušenosti a tipy, kde hledat inspiraci a kam jít pro další informace.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Margareta Křížová

Byznys mentorka, poradkyně v oblasti obchodní strategie a fúzí a akvizic

Radím lidem na startu podnikání i v dalším růstu. Spolupracuji s firmami na obchodní strategii a při prodeji nebo nákupu podílů společností. Radím startupům při vstupu investora do společnosti. Na NEWTON University vedu podnikatelský akcelerátor NEWTON Business Accelerator. Byla jsem investorkou v pořadu České televize Den D. Na Rádiu ZET jsem moderovala svůj pořad Podnikání od A do ZET a v České televizi pořad zaměřený na finanční gramotnost - Máme na to. Píšu blog, napsala jsem knížku Z deníku investorky aneb Jak podnikat a nezbláznit se. 

www.margaretakrizova.com

Hodnocení kurzu

94 %

700 hodnocení
565x
91x
30x
10x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Martina D.

Kurz zahrnuje vše důležité.


Daniel Hamáček

Kurz je velice poučný a má výborné poučení a vysvětlení do samotných začátků, kdy se člověk rozhodne, něco se svými financemi dělat. Velice děkuji


Dominika Z.

Výborný projev lektorky, poutavý, zajímavý a informačně nabitý obsah, vše jasně vysvětleno. Velice příjemný kurz.

Reakce lektora:

“Milá Dominiko, děkuju za hezké hodnocení a přeju Vám pohodu ve financích i v životě. Mějte se fajn, Margareta“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.