Start Speaking Czech Now! - The Essentials

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Vít Benešovský

Cena: zdarma

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
46 min

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Spustit kurz zdarma

Co se v kurzu naučíte

In this course you will learn the basics of Czech in a practical, straightforward way. Kickstart your Czech!

V kurzu si osvojíte

Český jazyk pro cizince

The course is suitable for complete beginners as well as people who would like to revise what they already know or finally understand concepts that had always been challenging for them. Learn how to introduce yourself, spell, talk about work, countries and languages, count, tell time in Czech and much more using videos, worksheets and content for mobile apps carefully prepared by the teacher, Vít Benešovský, and Seduo!

Osnova kurzu

Všechny lekce jsou přístupné

Vít Benešovský

Vít Benešovský

Czech and English teacher

Mgr. Vít Benešovský (Czech With a Praguer) has taught languages since 2014. He has a bachelor’s degree in journalism and a master’s in Teaching Czech as a Second číst víceLanguage from Charles University in Prague. Vít has experience teaching Czech and English for language schools and NGOs (CIC - Centrum pro integraci cizinců). He runs Czech With a Praguer, an Instagram and Facebook platform about Czech, and teaches the language online and in person. Vít speaks Czech, Slovak, English, Russian and some German. See website: www.czechwithapraguer.thinkific.com

Všechny kurzy lektora Vít Benešovský

Hodnocení kurzu

97 %

87 hodnocení
79x
5x
3x
0x
0x

Světlana Pokorná

Děkuji moc! Velmi je užitečný kurz!


Koždoň Sandra

Skvělé vysvětlení 😃


Oksana K.

Dobrý kurz

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.