Start Speaking Czech Now! - The Essentials

Kurzem provází  Vít Benešovský

Vhodné k poslechu

In this course you will learn the basics of Czech in a practical, straightforward way. Kickstart your Czech!

zdarma

Celková délka

46 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

The course is suitable for complete beginners as well as people who would like to revise what they already know or finally understand concepts that had always been challenging for them. Learn how to introduce yourself, spell, talk about work, countries and languages, count, tell time in Czech and much more using videos, worksheets and content for mobile apps carefully prepared by the teacher, Vít Benešovský, and Seduo!


Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Vít Benešovský

Czech and English teacher

Mgr. Vít Benešovský (Czech With a Praguer) has taught languages since 2014. He has a bachelor’s degree in journalism and a master’s in Teaching Czech as a Second Language from Charles University in Prague. Vít has experience teaching Czech and English for language schools and NGOs (CIC - Centrum pro integraci cizinců). He runs Czech With a Praguer, an Instagram and Facebook platform about Czech, and teaches the language online and in person. Vít speaks Czech, Slovak, English, Russian and some German.

See website: www.czechwithapraguer.thinkific.com

Hodnocení kurzu

96 %

141 hodnocení
120x
13x
7x
0x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Sofija M.

Velmi dobře


Tatiana-Mihaela F.

The test is not for beginners!


Angelina V.

Děkuju moc, velmi prospěšný kurz

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.