Strategie získání TOP kandidáta

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
25 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Máte skvělého kandidáta? Naučte se, jak zařídit, aby nastoupil právě k vám a byl vám za to vděčný.

V kurzu si osvojíte

Našli jste skvělého kandidáta a on zrušil pohovor s odůvodněním, že již nastupuje jinde? Nechali jste ho jít? Podělím se s vámi o svou strategii, díky které kandidát změní svůj názor a ještě vám za to bude děkovat.

Na konci kurzu budete:

  •     umět poznat, kdy má význam o daného kandidáta bojovat,
  •     vědět, kdy nemá význam kandidáta přesvědčovat a proč,
  •     vědět, jaké informace od kandidáta potřebujete získat, a dozvíte se, jakým způsobem je získáte,
  •     znát vhodné argumenty pro diskuzi,
  •     vědět, jakým způsobem s kandidátem komunikovat a co rozhodně nedělat,
  •     chápat analogii principů na současné pracovníky.

Osnova kurzu

Hana Holá

Hana Holá

HR mentor, lektor & kouč

Hana Holá se s nadšením věnuje personalistice téměř 15 let. Po ukončení studia na VŠE byla zodpovědná za personalistiku postupně ve třech číst vícespolečnostech s počtem od 100 až přes 1000 zaměstnanců. Vedla týmy o velikosti 2 – 15 zaměstnanců a sama byla opakovaně v roli hodnoceného i hodnotitele. Nyní lektoruje, koučuje a učí personalistiku na vysokých školách. Více na www.hanahola.cz.

Všechny kurzy lektora Hana Holá

Hodnocení kurzu

86 %

234 hodnocení
134x
58x
28x
10x
4x

Andrea B.

******


Viktoria Štefánková

V přednesu mi chyběla energie. Informace ksou spíše samozřejmé.


Veronika F.

Velmi pěkně zpracované, fajn tipy pro nábor

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.