Tajemství motivace: Jak zvyšovat spokojenost pracovníků

Kurzem provází  Patrik Pauko

Vhodné k poslechu

Peníze jsou rozhodně velkým faktorem v motivaci, ale nejsou jediným důvodem, proč lidé dělají to, co dělají. Poznejte různé formy motivace a naučte se je efektivně využívat pro zvyšování spokojenosti vašich lidí a jejich výkonu. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:05 hod

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Co říkáte svým známým, když se vás zeptají na vaši práci? A vidíte se ve stejné firmě i za deset let? Kdo si na svoji práci často stěžuje a svoji budoucnost s firmou příliš nespojuje, je pravděpodobně demotivovaný. Výzkum na 1,2 mil. zaměstnanců ukázal, že se až 85 % zaměstnancům těch nejlepších firem na světě do 6 měsíců od nástupu výrazně sníží motivace. 

Výrazný vliv právě na motivaci a spokojenost pracovníků mají manažeři. Právě oni mohou vytvářet prostředí pro motivaci. Správná identifikace motivátorů a vyvážené využívání motivačních nástrojů je však jedním z nejsložitějších manažerských úkolů.

V tomto kurzu se dozvíte důležitá zjištění z výzkumů a studií o tom, jak motivace funguje. Získáte také praktické návody a inspirace, které při jejich používaní pomohou zlepšovat prostředí v jednotlivých týmech a udržovat spokojenost vašich lidí. 

Co se v kurzu naučíte:

  • Uvědomíte si co všechno může z pohledu motivace ovlivňovat spokojenosti vašich lidí v týmu.
  • Poznáte hlavní složky motivace.
  • Poznáte jak na sebe vzájemně působí vnější a vnitřní motivace.
  • Naučíte se efektivně využívat motivační nástroje, kterými můžete ovlivnit atmosféru v týmu stimulovat své podřízené.
  • Poznáte své místo lídra ve vztahu k motivaci svých lidí.

Kurz je určený pro:

  • lídry, kteří vedou týmy
  • manažery s touhou nacházet v práci se svým týmem a jednoltivcí vlastní sílu a radost
  • ty, kteří nechtějí mít v týmech znechucené a demotivované kolegy
  • ty, kteří chtějí vědět, co se děje za oponou (v nás), co nám dává sílu překonávat překážky a dosahovat výsledky
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Patrik Pauko

Lektor, kouč a mentor

Patrik více než 20 let tvoří a implementuje vzdělávací a poradenské projekty. Jeho přístup a kvalitu oceňuje přes 180 firem. Přináší, zkoumá a zavádí motivační nástroje ve firmách. Pomáhá týmům obnovovat jejich zdroje. Je lektorem celosvětově oceňovaného workshopu DRIVE. Doprovází různé týmy při nastavování jejich optimálního fungování, při klíčových rozhodnutích, plánování strategií a řešení problémů. Je s nimi při přípravě a zavádění změn do praxe.

Hodnocení kurzu

90 %

988 hodnocení
634x
252x
73x
16x
13x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lukáš U.

ô


Jakub B.

Líbí se mi výklad lektora. Užitečné informace a vcelku jasný informace.


Lukáš B.

skvelý kurz

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.