Biohacking: Zdravé návyky pro každý den

Nejprodávanější

Kurzem provází  Libor Mattuš

Vhodné k poslechu

Zjistěte jak máchání rukou v ledové vodě raketově zlepší vaši produktivitu. Vyzkoušejte biohacking pro normální lidi a zlepšete přirozeně své tělo i mysl. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:01 hod

Počet lekcí

17

Hodnocení
Přidat do plánu
České
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zkusíte si chladovou terapii, dechová a relaxační cvičení, dřepy nebo si připravit biohackerskou kávu? Protože i to vás v kurzu o biohackingu čeká.

Biohacking je směr životního stylu, který vám pomůže být zdravější, funkčnější a šťastnější. Autor kurzu kombinuje tradiční, v praxi ověřené metody s moderními výzkumy a předává je zábavnou, interaktivní a stravitelnou formou. Pokud každý den dýcháte nebo jíte, přinese vám tento kurz praktický vhled do otázek ohledně těla i myšlení, na které se nemáme koho zeptat.

Kurz nebudete jen pasivně sledovat. Lektor, biohacker a lektor chladové terapie vás totiž doslova zvedne ze židle: Čekají vás jednoduchá protahovací cvičení, která zvládnete i v kanceláři mezi dvěma schůzkami. Také se trochu zadýcháte, pohrajete si s ledovou vodou a přelepíte si ústa páskou. Mezitím se dozvíte, jak vám jednoduché aktivity pomohou přirozeně udržovat a zlepšovat zdraví, zvládat stres a získat pozitivnější náhled na život. 

V KURZU SE NAUČÍTE:

 • Jak si dopřát efektivní pauzy v průběhu pracovní doby
 • Co je to bioLogický stres management a jak ho využít 
 • Jak začít cvičit chladovou terapii postupně a citlivě
 • Jaké stimulanty vám pomáhají a jak je využívat s rozumem

V KURZU VÁS ČEKAJÍ

 • Srozumitelné vysvětlení, jak si poskládat den tak, aby posilovala vaše mysl i tělo.
 • Rychlé a efektivní techniky pro okamžité osvěžení mysli a lepší soustředění. 
 • Základy chladové terapie, které vám pomohou lépe zvládat stres. 
 • Biohackerský náhled na zdravé a vyživující stravování.
 • Tipy, jak spát, aby vaše tělo a mysl účinně regenerovaly, i když zdánlivě jen tak ležíte.

KURZ JE URČENÝ PRO:

 • Lidi s odpovědným přístupem ke zdraví
 • Ty, kteří chtějí mít vhled do fungování svého těla 
 • Pracující, podnikavé, zaměstnance
 • Rekreační i na výkon zaměřené sportovce
 • Rodiče, kteří chtějí dát sobě i dětem správné životní návyky a zbavit se těch špatných 
 • Zájemce, kteří chtějí podpořit smysl ve svém životě
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Libor Mattuš

Biohacker a instruktor chladové terapie

Libor je zkušený biohacker, instruktor chladové terapie a dechových cvičení, autor knihy Chladová terapie a spoluzakladatel projektů Code of Life a Doplnse.cz. Pracuje s firmami, manažery, podnikateli a profesionálními sportovci. Za více než 7 let zkušeností práce s firmami prošlo Liborovými kurzy několik tisíc lidí. Další stovky a tisíce se účastnily veřejných i uzavřených přednášek, online webinářů a praktických ukázek – otevřených veřejnosti i firemních. Jeho dlouholetou vášní jsou asijské bojové systémy, které cvičí od 12 let a od 17 let je jejich instruktorem. Více na libormattus.com.

Hodnocení kurzu

89 %

753 hodnocení
498x
148x
75x
24x
8x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Silvia M.

Bolo to super. Ďakujem.


Alexandra G.

velmi zaujimavy a prospesny kurz.


Kristýna Havelková

Velice přínosný. Toto by si měli všichni vyslechnout.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.